Kampania Always Classic od Reeboka

Ruszyła lokalna odsłona kampanii Always Classic. To cykl, w którym marka do współpracy zaprasza inspirujące osobowości ze świata muzyki, kultury i sztuki. Wyjątkowi twórcy występują w towarzystwie najbardziej kultowych modeli butów Reebok Classic. Kampanię otworzyła promocja nowego modelu Club C, która odbyła się w towarzystwie bohaterek związanych z obszarami muzyki i sztuki – Rosalie i Anny Rudak.

Marka do współpracy zaprasza osoby, dla których pasja jest najważniejsza, które nie boją się podejmować ryzyka i za wszelką cenę dążą do realizacji swoich marzeń. W globalnej kampanii modelu Club C wzięła udział Somi – najszybciej rozwijająca się gwiazda K-pop na świecie. Natomiast w lokalnej odsłonie model wsparty został przez dwie oryginalne osobowości – Rosalie i Annę Rudak.

Rosalie to jedna z najlepiej zapowiadających się i najciekawszych artystek młodego pokolenia. Jej styl muzyczny to łączenie różnorodnych brzmień. W jej twórczości znaleźć można mieszankę hip-hopu, amerykańskiego r&b rodem z lat 90. oraz fascynację elektroniką. Rosalie ma już za sobą kilkadziesiąt zagranych koncertów – w tym na największych scenach muzycznych takich jak Open’er Festival oraz wiele klipów. Nowym wyzwaniem stała się współpraca z Reebok Classic. Rosalie dołączyła do grona partnerów i została nową ambasadorką marki.

Drugą bohaterką cyklu Always Classic została ilustratorka i joginka – Anna Rudak. Pasją Ani jest ilustracja i joga. W jej pracach dominuje tematyka życia codziennego, kobiecego świata i przyrody. Autorka zbiera to co widzi i przenosi to na papier w formie prostych, ciekawych, momentami humorystycznych rysunków.

Dziewczyny idealnie wpisują się w filozofię marki Reebok Classic. Poprzez wyrażanie siebie i dążenie do realizowania swoich marzeń są idealnym uosobieniem wartości jakie pojawiają się w najnowszej kampanii Always Classic. Połączenie bohaterek z modelem Club C, którego historia ewoluowała na przestrzeni lat – od modelu przeznaczonego na korty tenisowe, po ten, który stał się nieodłącznym uzupełnieniem ulicznych stylizacji – jest oznaką utożsamiania się marki z nowym, bardzo twórczym pokoleniem.

Sesja zdjęciowa wykonana została przez Piotra Książka. Za produkcję odpowiada Hart Warsaw. Zdjęcia i stylizacje odzwierciedlają klimat street fashion. A czyste i kolorowe tło podkreślają postać i produkt. Cała kampania Always Classic zgromadziła osobowości, które nie boją się wyrażać siebie, a także wyznaczają trendy na całym świecie. W globalnej odsłonie projektu udział wzięły – gwiazda popowa Ariana Grande, międzynarodowa supermodelka i ikona stylu Gigi Hadid, duet hip-hopowy Rae Sremmurd, modelka Sharina Gutierrez, ikona stylu Teyana Taylor i raper Lil Yachty. Do lokalnej odsłony jako pierwsze dołączyła Rosalie i Anna Rudak.

Always Classic1a Always Classic2a Always Classic3a Always Classic4a Always Classic5a Always Classic6a Always Classic7a Always Classic8a

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.