• Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
 • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
 • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
 • Zrobiem sobie dusz przerw o wrzucania czegokolwiek na Instagram Po
 • Dawno nie byo Best of butologia 105! soletoday sneakercommunity kicksoftheday
 • Kolejna z par w ktrej dawno si nie grao i
 • Moja kolekcja w piguce W wikszej rozdzielczoci mona zobaczy na
 • Ostatnie zakupy w tym roku Nowy wpis zlpu ju na
 • Miaem to zrobi ju jaki czas temu niemniej wyszo jak
 • Maa podmiana posza Par Epic Reactw miaem od samego pocztku
aj3bc-b

On Feet – Air Jordan 3 Retro OG „Black Cement”

W ostatnich dniach temat „trójek” to na pewno mocniej dyskutowane zagadnienie – w końcu Jordan Brand z okazji 30-lecia tego modelu (i zbliżającego się All Star Weekend) wskrzesił nam oryginalną kolorystykę Black Cement, w White Cementach podmienił podeszwę i przemianował je na „Free Throw Line” plus jeszcze wydanie  odnoszące się do szkicu Tinkera Hatfielda ze Swooshem z boku buta… Nazbierał się tego. Czy jest jeszcze coś, co można powiedzieć, a nie zostało? Cóż… na pewno faktem jest że Air Jordan 3 „Black Cement” to jest klasyk – dla niejednej osoby swoista podstawa w kolekcji (szczególnie obserwuje się to zjawisko za oceanem pośród osób dłużej w tym wszystkim siedzących). Kwestie jakościowe, cenowe – tutaj zawsze będą dyskusje czy warto czy nie warto w kontekście wydań retro od Nike’a/JB. To już sami musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, na ile chcemy posiadać dane wydanie, na ile na pewne mankamenty możemy przymknąć oko, bo osobiście po prostu nie liczę na coś takiego jak idealne retro. Zawsze w przypadku Nike’a/JB będzie jakieś „ale” i tylko pozostaje kwestia, ale ile to w oczy kole. Ale co by o tym wydaniu nie mówić – AJ3 BC to po prostu klasyk.

Kilka dni temu była „ukryta premiera”, lecz oficjalnie do sprzedaży trafią one w najbliższą sobotę 17 lutego m.in. na oficjalnej stronie Nike’a.

aj3bc-a aj3bc-b aj3bc-c aj3bc-d aj3bc-e aj3bc-f

4 komentarze

 • Barteq

  14 lutego 2018 at 20:43

  Orientujesz się może czy będzie można kupić w którymś z „naszych” sklepów. Spróbowałbym na Nike, ale chyba będzie potrzebna karta kredytowa, której nie posiadam ( tak są tacy ludzie 😉 ). Swoją drogą dlaczego normalnie można kupić inną metodą płatności, a na SNKRS tylko jedną.

  Odpowiedz
  • c.

   14 lutego 2018 at 23:50

   Na Nike’u można bez karty – ja mam gotówkę na PayPalu i jego podpiętego pod konto na aplikacji Sneakers 😉

   Distance.pl widziałem że dziś zapowiedział premierę u siebie stacjonarnie i online także z tego co pamiętam.

   Odpowiedz
 • Barteq

  15 lutego 2018 at 21:21

  Jesteś pewny, owszem robiłem zakupy na Nike za pośrednictwem dotpay, wprowadzili nawet pobranie. Ale jak była premiera tych jordanów 1 energy gold, to chciało numer karty. Ale muszę jeszcze to zbadać, bo może ty masz racje (dobrze by było 😉 )

  Odpowiedz
  • c.

   15 lutego 2018 at 22:33

   Tak naprawdę to tam gdzie mogę płacę PayPalem bo jest to dla mnie wygodne – w momencie gdy mam na swoim koncie różne waluty w tym złotówki, to PayPal w pierwszej kolejności bierze to co jest na paypalowym koncie, a dopiero później za pieniądze z karty (którą też pod PP mam podiętą).
   W przypadku aplikacji Nike’a Sneakers po prostu mam ustawioną jako główny sposób płatności PayPal a nie kartę (zresztą na Nike’u czy adidasie prawie zawsze płacę PayPalem bo zdarzało się że potwierdzenia zamówienia przychodziły z opóźnieniem, a info że zabrało kasę z PayPala niemal odrazu).

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.