Jest przeciek całej kolekcji adidas x Dragon Ball Z!

Od kilku małych tygodni mówi się o planowanej na ten rok współpracy pomiędzy adidasem a niemal kultową serią Dragon Ball Z. Były już przecieki kilku ich wydań, dziś mamy wgląd w cały pack siedmiu modeli które będą wchodzić w skład tej kolekcji, a które oczywiście odnoszą się to postaci głównych bohaterów. Jeszcze nadmienię – kolekcja nie będzie miała premiery jednego dnia, a będzie rozciągnięta niemal na całe przyszłe półrocze.

Kolekcję otworzy w sierpniu premiera wydań poświęconych Son Goku (adidas ZX 500 RM) oraz Frieza (adidas Yung-1), we wrześniu będą kolejne dwa dla Son Gohana (adidas Deerupt) oraz Cella (adidas Prophere). Następnie w listopadzie ukażą się wydania inspirowane postaciami Vegety (adidas Tech Super) oraz Majin Boo (adidas Kamanda), a na koniec w grudniu kolekcję zamkną adidas EQT Mid ADV nawiązujące do Shenlonga. Dodatkowo w zestawie ma być także figurka danej postaci!

Już pojawiają się dyskusje o dobór modeli – brak typowych kolaboracyjnych pozycji w postaci NMD, Ultra Boostów jest celowym zabiegiem, aby nie zamykać się w sferze wąskiego grona „fajnych modeli” a także rzucić trochę światła na mniej znane pozycje. Będę szczery – nigdy nie byłem fanem Dragon Balla, stąd z mojej strony nie ma szczególnej ekscytacji, niemniej podoba mi się to że adidas nie leci schematem najpopularniejszych modeli, próbuje po części zerwać z łatką „tylko Boost”. Ale Kamanda już jako model bardzo wpadł mi w oko, więc zobaczymy jak się sprawy potoczą w listopadzie 😉

Son Goku – adidas ZX 500 RM – Sierpień 2018adidas-dragon-ball-zx-500-rm-son-gokou

Frieza – adidas Yung 1 –Sierpień 2018adidas-dragon-ball-yung-1-frieza

Vegeta – adidas Ultra Tech – Wrzesień 2018adidas-dragon-ball-ultra-tech-son-gokan

Cell – adidas Prophere –Wrzesień 2018

adidas-dragon-ball-prophere-cellVegeta – adidas Deerupt – Listopad 2018adidas-dragaon-ball-deerupt-son-gohan

Majin Buu – adidas Kamanda –Listopad 2018adidas-dragon-ball-majin-buu-kamanda

Shenlong – adidas EQT ADV Mid – Grudzień 2018adidas-dragon-ball-shenlong-eqt-adv-mid

There are 2 comments

Dodaj komentarz