Premiera – adidas wypuszcza NMD Racer

Model NMD towarzyszy nam już od dwóch lat i bez wątpienia to już nie jest ten szał co był na samym początku, kiedy to niemal przez pół roku w 2016 schodziły jak ciepłe bułki. Czy jest to już ograny model? Tego bym nie powiedział, gdyż kolaboracje na nim ciągle trafią wyprzedać się w moment plus bez wątpienia jest to but który przyczynił się do aktualnej mody na lekkie, wygodne modele z tkaną/meshową cholewką. Dobra, ale jak to jest z tymi NMD Racer?

Ideowo ciągle kręcimy się wokół tego samego – mamy tkaną cholewkę Primeknit a’la skarpeta osadzoną na piance Boost, gdzie tym razem mamy jeden blok pianki EVA z tyłu buta. Inspirowane biegówkami z lat ’80, NMD Racer mają być bardziej charakterne, „szybsze” w swoim designie. Ich pierwsze zdjęcia nie wzbudziły większego entuzjazmu (mówiąc delikatnie…), choć osobiście bym ich nie skreślał. Tutaj raczej nikt się nie oszukuje i nie liczy na ponowny sukces rodem z pierwszych NMD, lecz im dłużej im się przyglądam, tym ich detale jakkolwiek bardziej mi pasują. Oczywiście finalnie bardzo wiele będzie zależało od kolorystyki.

Buty w ramach „Urban Racing” Pack do dorwania są od dziś (4.01) m.in. na oficjalnej stronie adidasa czy Footshopie.

adidas NMD Racer
Core Black/Core Black/Solar Pink
CQ2441

adidas-nmd-racer-urban-racing-pack adidas-nmd-racer-urban-racing-1 DSOlpcOUIAADD_e DSIIzdcVwAE_0zz adidas-nmd-racer-pk-cq2441-release-20180104-02

Dodaj komentarz