• Jutro jak easy pass must cop a
 • Skoro dzi Mikoajki ja te mam prezent Posiadam jednego buta
 • Chwil mnie tutaj nie byo Na stron wjecha nowy odcinek
 • Mona rzec longtimenosee w czwartym modelu Duranta dawno si
 • Jako e ostatnio graem w Kobe 11 to teraz ponownie
 • Co nowego zawitao kilka sw wicej napisaem na stronie ale
 • Wertowania kartonw z parami do gry cig dalszy Tym razem
 • Czy to ostatni sezon Vincea w NBA? On sam mwi
 • Czy macie jaki model ktry nie jest Waszym ulubionym ale
 • Co ponownie si powino wicej na ich temat do przeczytania
SP18_JD_WhyNotZer01_RWestbrook_2Way_Hero_Dunk_native_1600

Jordan Brand oficjalnie prezentuje model Russella Westbrooka

Jeszcze kilka dni temu pisałem o nich, że ten model ma nazywać się Jordan Fly Next, że ma to być kolejny „team shoe” od JB i że będziemy mieli kilka PE Russa. Cóż, informacje do których dotarłem nie okazały się być w pełni prawdziwe, gdyż finalnie ten model nazywa się Jordan Why Not Zer0.1 i jest to pierwszy sygnowany but Russella Westbrooka, w którym sam gracz zadebiutował minionej nocy podczas meczu przeciwko Los Angeles Lakers.

A co mamy w środku? JB dał nam poduszkę Zoom Air na całej długości, z zewnątrz widzimy spory stabilizator pięty z pianki Phylon, a sama cholewka to połączenie technologi Fuse i meshu, której trudno odmówić lekkich odwołań do dawnych wydań Air Jordanów. Co ciekawe, retail tego buta za oceanem będzie wynosił 125$ (osobiście bałem się, że JB bardziej wyśrubuje cenę, albo da mniej technologii w bucie).

Mamy daty premier dwóch pierwszych kolorystyk – „Mirror Image” gdzie grafika na jednym bucie odwołuje się do Mike’a na drugim do Russa ma w limitowanej ilości trafić do sprzedaży 15 stycznia (tutaj dostępność może być dość trudna), natomiast „2-Way” mają zadebiutować 15 lutego m.in. na oficjalnej stronie Nike’a.

Jordan Why Not Zer0.1 “Mirror Image”
AA2510-104jordan-why-not-zer0-1-mirror-image-1 jordan-why-not-zer0-1-mirror-image-2 jordan-why-not-zer0-1-mirror-image-3 jordan-why-not-zer0-1-mirror-image-4 jordan-why-not-zer0-1-mirror-image-5 jordan-why-not-zer0-1-mirror-image-6 jordan-why-not-zer0-1-mirror-image-7 jordan-why-not-zer0-1-mirror-image-8 jordan-why-not-zer0-1-mirror-image

Jordan Why Not Zer0.1 “2-Way”
AO1041-110jordan-why-not-zer0-1-2-way jordan-why-not-zer0-1-2-way-2 jordan-why-not-zer0-1-2-way-1 jordan-why-not-zer0-1-2-way-3 jordan-why-not-zer0-1-2-way-4 jordan-why-not-zer0-1-2-way-5 jordan-why-not-zer0-1-2-way-6 jordan-why-not-zer0-1-2-way-7 jordan-why-not-zer0-1-2-way-8

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.