• Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
  • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
  • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
  • Zrobiem sobie dusz przerw o wrzucania czegokolwiek na Instagram Po
  • Dawno nie byo Best of butologia 105! soletoday sneakercommunity kicksoftheday
  • Kolejna z par w ktrej dawno si nie grao i
  • Moja kolekcja w piguce W wikszej rozdzielczoci mona zobaczy na
  • Ostatnie zakupy w tym roku Nowy wpis zlpu ju na
  • Miaem to zrobi ju jaki czas temu niemniej wyszo jak
  • Maa podmiana posza Par Epic Reactw miaem od samego pocztku
prz-dn-17-12

Przegląd Dnia – Przecieki D Rose 9, SoleFly x AJ17 Low, AirVaporMax 2018…

Wczoraj do sprzedaży trafiły buty z kolekcji „Like Mike” – coś klasycznego w postaci naprawdę udanych Air Jordan 6 oraz coś nowego czyli Air Jordan 32 Low. My możemy sobie sprawić te modele kupując każdy osobno, lecz jest też wydanie o statusie Friends&Family gdzie jak widzimy, jest ono w formie specjalnego boxu. Całkiem przyjemne, nieprawdaż? 😉jordan-be-like-mike-box

Ostatnio był moment zawahania, czy Derrick Rose nie odwiesi butów na kołek, lecz jak widać adidas ciągle ma wobec niego plany. Dziś mamy pierwsze zdjęcia jego dziewiątego modelu – D Rose 9. Jest to but zgoła inny od ostatnich modeli – po pierwsze nie widzimy pianki Boost, co na pewno ma obniżyć jego cenę na sklepowej półce. Poza tym mamy tkaną cholewkę Primeknit która niewątpliwie ściąga wzrok. Ponoć mówi się o premierze 1 lipca – lecz czy faktycznie je wtedy zobaczymy, czy adidas nie zmieni zdania i nie wypuści tego buta pod inną nazwą rezygnując z sygnowanej linii Rose’a?

adidas D Rose 9
BB7658

adidas-d-rose-9-release-date-bb7658

adidas-d-rose-9-release-date-bb7658-1Pharrell i adidas Originals będą mieli dla nas kolejne wydania modelu NMD Hu Trail – zapowiadane już kolekcje “Hu Holi” oraz “Black Canvas”. Dziś mamy lepsze zdjęcia NMD Hu Trail “Equality” z “Black Canvas” Packu, które to zapowiedziane są na 23 lutego w cenie 250$.

Pharrell x adidas NMD Hu Trail “Equality”
Black/Deepest Purple-Core Black
AC7033
pharrell-x-adidas-nmd-hu-trail-equality-release-date

pharrell-x-adidas-nmd-hu-trail-equality-release-date-1

pharrell-x-adidas-nmd-hu-trail-equality-release-date-3

Yohji Yamamoto wraz z adidasem dodają kolejny model do wspólnej kolekcji Y-3 – zwany Saikou. Klasycznie mamy kolorystyki na bazie czerni i bieli, podeszwę Boost, tkaną cholewkę – w teorii wszystko może brzmieć nieco wtórnie, lecz całościowo w moich oczach powstał całkiem przyjemny model, który zaczął już trafiać do sklepów s kontem Y-3.
y3-saikou-2018-black-white-1

y3-saikou-2018-black-white-2

 

Nike Basketball kontynuuje poboczną linię LeBrona Jamesa Ambassador dobijając z nią do 10 modelu. Jest to dość specyficzna linia, bo z początku była ona przewidywana tylko na rynek azjatycki, potem mieliśmy ich kilka wydań w Europie, gdzie teraz ponownie ich dostępność głównie ogranicza się do wschodniego rynku. Niemniej jak komuś mocno przypadły do gustu – pewnie przez eBay’a najłatwiej będzie je dorwać.

Nike LeBron Ambassador 10
Black/White-Black
AH7580-001
nike-lebron-ambassador-10-ah7580-001

nike-lebron-ambassador-10-ah7580-001-1

nike-lebron-ambassador-10-ah7580-001-2

nike-lebron-ambassador-10-ah7580-001-5

Butik SoleFly ponownie współpracuje z Jordan Brand tym razem biorąc się za Air Jordan 17 Low. Przecieki tego wydania już pojawiły się pół roku temu i wtedy nie wiedziano, czy to JB planuje Air Jordan 17 Low w wersji “Alternate Lightning” czy jeszcze coś innego. Wydanie od SoleFly to oczywiście ukłon w stronę klasycznych AJ17 Low „Lightning” w których MJ wystąpił podczad All Star Game w 2002. Ich premiera zapowiedziana jest na luty 2018, choć o wydania z SoleFly nigdy nie jest łatwo…

SoleFly x Air Jordan 17 Low
Black/Metallic Silver-Lightning
AJ7321-003
solefly-jordan-17-low

solefly-jordan-17-low-2

solefly-jordan-17-low-3

solefly-jordan-17-low-4

Air VaporMax to bez wątpienia był mocny punkt tego roku od Nike’a – powiew świeżości w ich biegówce na powietrzu, która równie chętnie była noszona na co dzień. Teraz mamy przecieki, jak mają wyglądać Air VaporMax 2.0 zapowiedziane na 2018, gdzie zmiany będą się tyczyły gównie cholewki, bo nie dopatruje się póki co ingerencji w poduszki z powietrzem. Kilka ujęć poniżej, czekamy na więcej info o nich zapewne po nowym roku.

nike-air-vapormax-2018

nike-air-vapormax-2018-1

Przed laty New Balance wraz ze Sneakersnstuff wypuścił bardzo udany „RGB Pack” który to odwoływał się do palety barw. Teraz New Balance już bez współpracy z żadnym butikiem sięga ponownie po paletę kolorów, lecz nie RBG a CMYK – przynajmniej takie słuchy chodzą, patrząc na to najnowsze wydanie modelu 1500. Czarna zamszowa cholewka, białe detale, filetowa wyściółka oraz oraz wielokolorowy branding czego uzupełnieniem jest świetna bryła! Do sprzedaży mają trafić „lada moment”.

new-balance-m1500cpk-0 new-balance-m1500cpk-1

Puma zaprosiła do współpracy nowojorską markę Manhattan Portage, czego efektem są dwa wydania modelu Clyde. Manhattan Portage słynie z wszelakich toreb, plecaków i tą myśl projektową starali się przenieść na buty. Tym samym w jednych Clyde’ach mamy wbudowaną „skarpetę” dla zwiększenia komfortu, natomiast w drugich wstawiono zamek oraz pasek odwołujący się do toreb. Cała kolekcja już trafiła do sprzedaży za oceanem w cenie 130-145$.

puma-x-manhattan-portage-clyde-collection

puma-x-manhattan-portage-clyde-collection-1

puma-x-manhattan-portage-clyde-collection-3

puma-x-manhattan-portage-clyde-collection-5

puma-x-manhattan-portage-clyde-collection-6

puma-x-manhattan-portage-clyde-collection-8

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.