Przegląd Dnia – Stash x Nike, „tanie” Irvingi, kolejne AJ1 Gatorade, City Pack na Air More Uptempo…

Tylko do jutra rana, tj. do środy do 9:00 mamy promo na Jordany na oficjalnej stronie Nike’a! Ceny pospadały o -40%! Link do par objętych promocją.

Także już jutro w końcu swoją premierę będzie miała kolaboracja pomiędzy Stashem a Nike’iem! Przypomnę że początkowo były one zapowiedziane na 10 listopada, ale niemal w ostatniej chwili premiera została przeniesiona na 29 listopada! Do dorwania m.in. na oficjalnej stronie Nike’a!

nike-stash-air-zoom-spiridon-release-date nike-stash-air-zoom-spiridon-release-date-2

Jesteście ciekawi jak wygląda proporcja ilości Yeezy Boost 350 V2 jaka trafiła do sprzedaży? Poniżej jest grafika która bardzo dobrze to obrazuje. Jak widać, ostatnimi czasy Kanye jest bardziej łaskawy oferując nam większą ilość swojego tworu 😉 Wydanie „Blue Tint” ukaże się 16 grudnia.adidas-yeezy-boost-350-v2-rarity-chartDobra, mieliśmy już błękitne, miodowe, jaskrawe Air Jordan 1 Gatorade – ale widać na lista jeszcze się nie kończy! W ramach tej kolekcji mamy mieć jeszcze jedną kolorystykę, tym razem zdominowaną przez fiolet. Które wydanie dotychczas najbardziej wpadło Wam w oko? Premiera 26 grudnia.

Air Jordan 1 Gatorade
Rush Violet/Rush Violet
AJ5997-555 air-jordan-1-gatorade-grape-rush-violet

Jordan Brand na 2018 szykuje nową kolorystykę Air Jordan 1, gdzie znów mamy lekką nutę oryginalnej kolorystyki. AJ1 „Game Royal” można w sporym uproszczeniu nazwać „Chicago” w niebieskiej odsłonie. Póki co jest jedno poniższe zdjęcie, niemniej premiera planowana jest na luty 2018.

Air Jordan 1 Retro High OG
Game Royal/Summit White-Black
555088-403air-jordan-1-game-royal-first-look

Pamiętacie zapowiedzi dwóch nowych kolorystyk Air Jordan 1- Rust Pink i Igloo – na bazie wydania „Black Toe”? Cóż, na chwilę kwestia ich premiery nie wygląda za różowo… Na chwilę obecną mówi się tylko o premierze w ramach Art Basel w Miami gdzie miałyby być dostępne 7 i 10 grudnia. Czy Jordan Brand znów zamierza z nami lekko pogrywać i serwować te wydania w różnych odstępach czasu budując wokół nich tą aurę ekskluzywności? Trzeba czekać na rozwój wydarzeń.

air-jordan-1-rust-pink-861428-101-1 air-jordan-1-og-igloo-861428-100

O wydaniu „Chicago” z „City Packu” na Air More Uptempo pisałem już przed kilkoma dniami, lecz temat wydania „ATL” wyszedł ostatnio. Teraz mały upadate w ich kwestii a mianowicie data premiery obu wydań, gdzie zamiast napisu „AIR” Nike dał nam skróty tych dwóch miast. Obie kolorystyki mają zawitać w sklepach zaraz przed świętami, 20 grudnia – retail 160$.

Nike Air More Uptempo “ATL”
White/Gorge Green-Metallic Gold
AJ3139-100nike-air-more-uptempo-atlanta-atl-first-look
Nike Air More Uptempo “CHI”
University Red/University Red-Black
AJ3138-600nike-air-more-uptempo-chicago-AJ3138-600

Nike szykuje nowe kolorystyki swojego samo wiążącego się modelu HyperAdapt 1.0! Po niemal jednobarwnych wydaniach, teraz mamy dostać nieco więcej wzorków na tekstylnej cholewce. Poniżej mamy ich pierwsze zdjęcia – coś Wam przypadło do gustu? Chwilowo bez zapowiedzi, kiedy miałby trafić do sprzedaży.nike-hyperadapt-1-pixelated nike-hyperadapt-1-0-pixel-digital-camo

Kyrie Irving dołączy do grona zawodników Nike’a, którzy mają swoją poboczną sygnowaną linię. Kobe Bryant  na ich kilka (Venomenon, Kobe Mentality/Mamba Instinct), zresztą LeBron James także (Soldier, Ambassador, Witness), a Kevin Durant od kilku sezonów także ma coś poza swoim głównym modelem (Trey 5). Oczywiście na oficjalną prezentację nowego modelu jeszcze musimy poczekać, niemniej są już przecieki zapowiadanego modelu Irvinga które ma kosztować 80$ (co jest bardzo spoko ceną). Nie znany tak naprawdę jeszcze ich nazwy, lecz wiadomo że mają się ukazać jeszcze w grudniu. nike-kyrie-cheaper-basketball-shoe-1 nike-kyrie-cheaper-basketball-shoe-2

Nowe wieści o uzimowionych Air Jordan 9 Boot NRG! Wydanie odwołujące się do oryginalnej kolorystyki „Olive” ma trafić do sprzedaży już wkrótce, a dokładniej 6 grudnia w cenie 190$!

Air Jordan 9 Boot NRG “Olive”
Black/True Red-Light Olive
AO4690-012 air-jordan-9-boot-olive-6 air-jordan-9-boot-olive air-jordan-9-boot-olive-7

Także za kilka dni możemy wypatrywać nowej kolorystyki SF-AF1 w wersji Mid. Nowe wydanie będzie bazowało na całej szarej cholewce raz z podeszwą w kolorze złamanej bieli, co razem tworzy spójną całość. Premiera już 1 grudnia.

Nike SF-AF1 Mid
Dark Grey/Dark Grey-Light Bone
917753-004nike-af-af1-mid-dark-grey-917753-004 nike-af-af1-mid-dark-grey-917753-004-1

Pierwsza kolorystyka przy współpracy Reeboka i Future na nowym modelu Furikaze Future szybko znalazła nowych właścicieli. Jak widać Reebok nie czeka z założonymi rękami i już ma dla nas opcję „Triple Black” na tym bucie. Ich premiera zapowiedziana jest na 2 grudnia.

Reebok Furikaze Future
BS7420reebok-furikaze-future-black-bs7420-release-date reebok-furikaze-future-black-bs7420-release-date-1

Dodaj komentarz