Przegląd Dnia – SbD x Cleant, data premiery AJ4 x KAWS, SF-AF1 x OBJ, PE Irvinga…

>> Szybkie promo! Tym razem dla osób lubujących się w kopaniu piłki. Nike na swojej stronie odpalił promocję -30% na kolekcję Fire i Ice, która trwa do 21 listopada do 23:59. Kod: FIREICESSLink do rzeczy objętych promocją.

>> Ostatnio była wzmianka o premierze bluzy Cleant we współpracy ze Sneakers by Distance, teraz mamy materiał video z tego wydarzenia!

>> W tym roku listopad jest tak wypchany premierami że głowa mała… na pewno w czołówce znajduje się kolejna kolorystyka przy współpracy KAWSa z Jordan Brand na czwartym modelu Mike’a. Czarna kolorystyka dotychczas miała status Friends & Family, teraz wiemy że trafi do sprzedaży 27 listopada w cenie 350$. Niemniej nie zapominajmy – to na pewno będzie bardzo limitowane wydanie i trudno dostępne…

KAWS x Air Jordan 4
Black/Black-Clear Glow
930155-001
air-jordan-4-kaws-black-cyber-monday-930155-001-2 air-jordan-4-kaws-black-cyber-monday-930155-001-3 air-jordan-4-kaws-black-cyber-monday-930155-001

>> Nike Sportswear oficjalnie zaprezentowało specjalne wydanie SF-AF1 Mid przy współpracy z Odellem Beckhamem Jr. Nie jest to nie wiadomo jak przekombinowana kolorystyka – żółta cholewka, gumowa podeszwa, specjalna wszywka na języku. Niemniej inspiracją dla tego wydania jest jedna z pierwszych rzeczy jaka zapadła w pamięć Odellowi po przeprowadzce do Nowego Jorku – żółte taksówki… Premiera – przynajmniej za oceanem – jest zapowiedziana na 24 listopada.

Nike SF-AF1 Mid “OBJ”
Laser Orange/Black
917753-801 odell-beckham-jr-nike-sf-af1-obj-release-date nike-sf-af1-mid-obj-917753-801-4

>> Już wcześniej w tym roku mieliśmy premierę odświeżonych koszykarskich modeli od adidasa – Crazy 8 ADV Primeknit oraz Crazy 1 ADV. Oba modele zawitały do sklepów choć jakiejś furory nie zrobiły, niemniej jak zobaczyłem najnowszą kolorystykę Crazy 8…. cóż, na usta pcha się tylko „łooo matkooo!” tak dobrze się prezentują! Crazy 1 ADV ze skórzaną cholewką także są niczego sobie, ale te Crazy 8… Premiera obu wydań jest zapowiedziana na 22 listopada m.in. na oficjalnej stronie adidasa.

adidas Crazy 8 ADV Primeknit
Core Black/Core Black-Running White
BY3602
ADIDAS-BY3602
adidas Crazy 1 ADV
Core Black/Core Black-Running White
BY4370 adIDAS-BY4369

>> Nike Basketball sprezentował już niejedno PE dla Kyrie Irvinga w barwach Celtics, lecz teraz w końcu jakieś trafi do sprzedaży! Ale nie cieszymy się zbyt szybko – Kyrie 3 „Luck” które to pokryte jest koniczynkami trafiło do sprzedaży dziś wyłącznie w dwóch punkach House of Hoops w Bostonie… my możemy rzucić okiem na zdjęcia.

kyrie-3-luck kyrie-3-luck-2
>> Jeśli mam być szczery, to kolaboracje Nike z Off-White powoli mam po dziurki w nosie w momencie gdy co człowiek nie odpali jakiegoś serwisu społecznościowego to wyskakują te buty z każdej strony… i nie zapowiada się aby szybko to się zmieniło, bo pojawiły się oficjalne zdjęcia Nike’a, które to są charakterystyczne dla wydań które lądują na ich oficjalnej stronie. Nie jest jeszcze znana data ich premiery – czy tylko USA, czy ogólnoświatowa, niemniej mówi się że „wkrótce”.
nike-off-white-the-ten-snkrs

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.