Nowe zdjęcia drugiego modelu Jamesa Hardena

Pamiętam jak były pierwsze przecieki Harden Vol 1, to co tu się rozpisywać, przyjęcie ich było co najwyżej przeciętne. Po premierze obraz obrócił się zgoła o 180′, gdyż finalnie wyszedł z tego jeden z ciekawszych butów od adidasa.

Do sieci trafiły nowe zdjęcia domniemanego drugiego modelu Jamesa Hardena – gdyż nie mamy pewności że to Vol.2. Widzimy jego logo, ale tak naprawdę mogą to być wear-test sample które finalnie i tak zostaną zmienione, może to być jego poboczna linia – opcji jest kilka.

Niemniej to co napewno widzimy – pianka Boost na całej długości (i to chyba nawet w nieco większej ilości niż w pierwszym bucie), tkaną cholewkę w przedniej części połączoną z konstrukcją a’la but wewnętrzny w tylnej części. No właśnie – z tyłu buta mamy swoistą klatkę, gdzie podobnie jak w Dame 3 – mamy opcję przeciągnięcia sznurówek według uznania. Ciągle mamy tutaj podtrzymany motyw z „połowicznym” designem który był w Vol.1., pytanie czy ponownie będziemy mieli kolorystyki z mocnym kontrastem pomiędzy przednią a tylną częścią buta.

Póki co brak szczegółów co do daty premiery – niemniej Vol.1 były zaprezentowane pod koniec października 2016 a do sprzedaży trafiły na przełomie listopada i grudnia – czy z Vol.2 będzie podobnie? adidas-James-Harden-Vol-2-4adidas-James-Harden-Vol-2-1 adidas-James-Harden-Vol-2-2 adidas-James-Harden-Vol-2-3 adidas-James-Harden-Vol-2-Traction

Dodaj komentarz