Nike iD x ACG x Pendleton już jutro!

All Conditions Gear – czyli rozwinięcie skrótu ACG, które przez lata było synonimem dla produktów na najcięższe warunki od Nike’a. Jay Gordon jest współzałożycielem bostońskiego butiku Bodega bardzo dobrze wspomina wyprawy do Nowego Jorku i swój pierwszy kontakt z serią ACG. Jeden z jego ulubionych wtedy modeli? Air Mowabb.

Teraz po latach ma szansę połączyć swoje dwie pasje – mianowicie zamiłowanie do serii ACG oraz materiałów Pendleton, z której także ma nie małą kolekcję odzieży. Tym samym do NikeID zawita model Air Mowabb z opcją użycia tkanin Pendleton zaprojektowanych przez Gordona gdzie tu ciekawostka – po raz pierwszy pojawia się nam logo Nike’a bezpośrednio w tkaninie.

Nike da możliwość stworzenia modelu Air Mowabb w NikeID już jutro, 9 listopada – ale tutaj haczyk – będą dostępne tylko do 14 listopada! Kto ma ochotę na swoją parę – odsyłam na stronę NikeID od jutra!

nike-acg-air-mowabb-pendleton-nikeid-jay-gordon-7 nike-acg-air-mowabb-pendleton-nikeid-jay-gordon-1 nike-acg-air-mowabb-pendleton-nikeid-jay-gordon-6 nike-acg-air-mowabb-pendleton-nikeid-jay-gordon-3 nike-acg-air-mowabb-pendleton-nikeid-jay-gordon-4 nike-acg-air-mowabb-pendleton-nikeid-jay-gordon-5110917_NID_ACG_by_Pendleton_Thread_P1110917_NID_ACG_by_Pendleton_Thread_P3ACG_NikeApp_1242x1821

Dodaj komentarz