Jeff Staple ponownie ma dla nas niskie wydanie Dunków

Dla części osób cały hype wokół butów kręci się wokół wszelakiej maści Yeezy (czy to adidasowych czy wcześniej najkowych), lecz to już będzie z dekada, kiedy to jednymi z najgorętszych par były wydania Dunków od Nike SB. Bez wątpienia to co zaserwował Jeff Staple w 2005 było przełomem – campowanie, zamieszki – stopień pożądania przerósł wiele osób. Z okazji 15-lecia deskorolkowej dywizji Nike’a mieliśmy już kilka wznowień dawnych wydań – przeważnie skupiało się to wypuszczenia wersji High kolorystyki która przed laty wyszła na niskich Dunkach. Jednak tym razem Nike z Jeffem stworzyli nową wersję słynnych „gołębi” – „Black Pigeon”. OK, są głosy że za spokojne, że nie robią takiej roboty jak Pigeony przed laty, że tylko wyszyty gołąb je ratuje – ale cholera, to właśnie te wyszywane z boku pięty logo często były tą wisienką na torcie SB’ków sprzed lat!

Osobiście się jaram – zobaczymy czy uda się upolować, premiera już w sobotę, 11 listopada m.in. na oficjalnej stronie Nike’a.
Nike SB Dunk Low
Black/Black-Sienna
883232-008Launch_Lead_Des_10 nike-sb-dunk-low-black-pigeon-883232-008-global-release-2 nike-sb-dunk-low-black-pigeon-883232-008-global-release-1 nike-sb-dunk-low-black-pigeon-883232-008-global-release-3 nike-sb-pigeon-reed-space-collection-4 nike-sb-pigeon-reed-space-collection-6 nike-sb-pigeon-reed-space-collection-5

Dodaj komentarz