Trzeci drop adidas Originals x Alexander Wang Season 2

Alexander Wang oraz adidas Originals w drugim sezonie wspólnej kolekcji inspirowali się kulturą rowerową oraz nocnym życiem Nowego Jorku. Kolekcja odzieży to oczywiście jak to przystało na projektantów rzeczy nieco specyficzne 😉 ale skupiając się na butach. W trzecim dropie mamy dwa modele – nowe kolorystyki AW Hike Lo (tym razem stonowane warianty) oraz AW Bball Lo które to możemy znać z pierwszego sezonu, kiedy to ukazały się z wysoką cholewką.

Premiera dropu będzie miała miejsce już 4 listopada m.in. na oficjalnej stronie adidasa, poniżej porcja oficjalnych zdjęć.

alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-1 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-2 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-16 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-18 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-3 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-4 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-5 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-6 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-7 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-13 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-14 alexander-wang-adidas-season-2-drop-3-aw-hike-lo-aw-bball-lo-15

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.