Lil Yachty dołącza do Reeboka

Reebok nie spuszcza z tonu! Zupełnie niedawno wspominałem o tym, że do teamu ambasadorów dołączył Gucci Mane a już mamy kolejną osobę z muzycznego światka która stała się nowym nabytkiem! Lil Yachty został twarzą kampanii promującej model butów Reebok Workout Plus. Tym samym dołączył on do grona artystów – od wspomnianego Gucci Mane, poprzez Future, Teyana Taylor, Machine Gun Kelly czy Rae Sremmurd.

Kampania z udziałem rapera promuje kultowy model butów Reebok Workout Plus – Workout Plus EG. Popularny model wprowadzony w 1986 roku jako obuwie do fitnessu z biegiem lat stał się częścią mody ulicznej. W latach 90 zyskał miano kultowego w świecie rapu, gdy grupa Hot Boys nadała jednej z edycji butów pseudonim „Solja”.

Lil Yachty jest m.in. znany jest ze swojego oryginalnego stylu oraz poczucia humoru. Raper promuje obecnie swój najnowszy album Teenage Emotions. W ramach współpracy z marką Reebok Classic będzie obecny w kampanii oraz na wydarzeniach związanych z premierą nowego modelu Reebok Workout Plus.
RBKCL-0071_SS18_LilYachty_8320a RBKCL-0071_SS18_LilYachty_8327a RBKCL-0071_SS18_LilYachty_8432a RBKCL-0071_SS18_LilYachty_8576a

There are 3 comments

  1. Wally

    Patrząc na listę ich ambasadorów to chyba aż sam zostanę raperem, bo widzę, że talentu nie trzeba mieć zbyt wiele. Reebok szykujcie już dla mnie kontrakt. 😉

Dodaj komentarz