Ktoś poszukiwał Fila Bubbles?

Pamiętam jak jeszcze przed kilkoma laty pisałem na łamach strony, że Fila wskrzesza dawne modele Granta Hilla, Stackhouse’a, lecz ich dostępność była ograniczona wyłącznie do rynku amerykańskiego. Niemniej Fila w ostatnim czasie bardzo urosła w siłę (nie wiem na ile to jest spowodowane takimi kolaboracjami jak np. z Gosha Rubchinskiy), lecz ta marka o włoskim rodowodzie niewątpliwie zyskała na „fajności”. Oczywiście nie chodzi tutaj teraz o postawienie się nad chwilowymi trendami, lecz na pewno dobrą oznaką tego że Fila jest na fali jest choćby fakt lepszej dostępności ich butów w Europie. Ostatnio na Footshopie natknąłem się na oryginalną kolorystykę modelu Bubbles, który dotychczas ukazał się tylko za oceanem – a nie okłamujmy się – jeśli chodzi o design, to połowa lat ’90 w wykonaniu Fili jest bardzo mocna. Klasyczne połączenie bieli i granatu z czerwonymi akcentami, „bąbelki” z logo producenta – mają to coś w sobie!

Jeśli ktoś polował na swoją parę – Footshop ich trochę ma, przy okazji z koszykarskich retro można jeszcze pierwszy model Granta Hilla pod nazwą 95 znaleźć.

fila-bubbles-mid-white-fila-navy-fila-red1 fila-bubbles-mid-white-fila-navy-fila-red2 fila-bubbles-mid-white-fila-navy-fila-red3 fila-bubbles-mid-white-fila-navy-fila-red4 fila-bubbles-mid-white-fila-navy-fila-red5

Dodaj komentarz