No images found!
Try some other hashtag or username

Ktoś chce parę butów?!?

Tak, dobrze przeczytaliście ten tytuł – mam parę butów na wydaniu. Totalnie za darmo, jeszcze zapłacę za przesyłkę. Czemu ją chce oddać? Prawda jest taka, że została mi ona sprezentowana, ale będąc szczerym, ta kolorystyka nie w pełni mi siadła, a stwierdziłem że usilnie trzymać ich nie będę (szczególnie że znacznie bardziej się polubiłem z tym modelem w kolorystyce Kendricka Lamara, które były jedną z częściej noszonych butów przeze mnie w tym roku). Oczywiście mógłbym po prostu założyć je do kilku zdjęć i odłożyć na półkę, ale na pewno jest ktoś kto zrobi z nich właściwy użytek.

OK, to co trzeba zrobić aby je dostać? Rozważałem jakiś konkurs, jakieś zdjęcia czy coś, ale znając życie cokolwiek co wymagałoby jakiegokolwiek wkładu własnej pracy mogłoby spowodować znaczący spadek zainteresowania, stąd lecimy po najmniejszej lini oporu – po prostu wystarczy zostawić komentarz “biorę udział” pod tym postem albo na FB przy tym wpisie. Tyle. Na zgłoszenia czekam do wtorku do 16:00, kiedy to wieczorem zbiorę wszystkie głosy i jakimś programem losującym wytypuje się szczęśliwca.

A, chyba to co najistotniejsze – nagrodą jest nowa para Reeboków Club C, rozmiar 10us (43eur=28cm) którą to widzicie na poniższych zdjęciach – albo możecie je obejrzeć na oficjalnej stronie Reeboka.RBK-clubc-1a RBK-clubc-1b

37 komentarzy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.