Gucci Mane w nowej kampanii Reebok Classic

Popularny amerykański raper, Gucci Mane, został twarzą nowej kampanii Reebok Classic. Artysta dołączył do grona inspirujących i barwnych postaci ze świata mody i muzyki współpracujących z marką, wśród których znaleźli się Future, Machine Gun Kelly, Rae Sremmurd, Teyana Taylor i Jasmine Sanders.

Reebok Classic nie próżnuje i do grona swoich ambasadorów dołączył kolejnego artystę – tym razem jest to Gucci Mane. Jest on już zaangażowany w nową kampanię modelu Workout i jak sam mówi: „To bardzo ekscytujące stać się częścią rodziny Reebok i mieć możliwość bycia twarzą jednej z kampanii. Jestem wielkim fanem marki, a model Workout to jeden z moich ulubionych ze względu na jego unikalny wygląd oraz długą historię. To styl, który przeszedł próbę czasu, tym bardziej cieszę się, że mogę być częścią tej kampanii” – powiedział Gucci Mane.

Tym samym dołączył do artystów takich Future, Machine Gun Kelly, Rae Sremmurd, Teyana Taylor i Jasmine Sanders, którzy to już wcześniej stali się „nabytkami” Reeboka.

41220002 41340003 41170009 41220002 IMG_2708-2

Dodaj komentarz