There are no publications in this account yet

ANTA też ma swoje… VaporMaxy

Staram się unikać chamskich komentarzy, ale widząc tą sytuację, to jedynie co pcha mi się na usta to rodzime powiedzonko „chłop ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy”. Klay Thompson dostał na ten sezon swój trzeci model od ANTA który trzeba przyznać, wygląda naprawdę nieźle – szczególnie jak na tą markę. Wydawało mi się, że ten chiński producent zaczyna nabierać wiatru w żagle i obierać własny kierunek w obuwniczym światku – ale jak to mówią, nie chwal dnia przed zachodem słońca. Właśnie się okazało że ANTA wypuściła nową biegówkę – trochę trudno tutaj mówić o inspiracji, gdyż to bardziej kopia najkowych Air VaporMax.

Chińscy producenci często wywoływali lekki uśmiech politowania swoją ofertą, lecz rok rocznie podnosili oni sobie poprzeczkę oferują coraz lepszy, ciekawszy wizualnie produkt, a nie „chiński trampek” marki „dżordan”. Dziwię się że ANTA ciągle stosuje takie tanie chwyty jak „baaardzo mocne inspirowanie się”, bo oczywiście to nie jest odklejenie Swoosha i wstawienie logo ANTA, ale widać co było pierwowzorem. Z drugiej strony – co ja mogę wiedzieć o ich rynku? Ponoć nowa biegówka od ANTA ma być w bardzo atrakcyjnej cenie i dzięki czemu na wschodzie będzie się świetnie sprzedawać, ale dla mnie osobiście jest trochę niesmak widząc z jednej strony aspirującą markę starającą oferować się coraz lepsze buty, a z drugiej ciągle podkradająca projekty konkurencji.

anta-nike-vapormax-ripoff-1 anta-nike-vapormax-ripoff-2 anta-nike-vapormax-ripoff anta-nike-vapormax-ripoff-3 anta-nike-vapormax-ripoff-4nike-vapormax-april-27th-releases-04Nike_Vapormax_DTN_Direction1_Full_Set_16x9_hd_1600_original

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.