ANTA też ma swoje… VaporMaxy

Staram się unikać chamskich komentarzy, ale widząc tą sytuację, to jedynie co pcha mi się na usta to rodzime powiedzonko „chłop ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy”. Klay Thompson dostał na ten sezon swój trzeci model od ANTA który trzeba przyznać, wygląda naprawdę nieźle – szczególnie jak na tą markę. Wydawało mi się, że ten chiński producent zaczyna nabierać wiatru w żagle i obierać własny kierunek w obuwniczym światku – ale jak to mówią, nie chwal dnia przed zachodem słońca. Właśnie się okazało że ANTA wypuściła nową biegówkę – trochę trudno tutaj mówić o inspiracji, gdyż to bardziej kopia najkowych Air VaporMax.

Chińscy producenci często wywoływali lekki uśmiech politowania swoją ofertą, lecz rok rocznie podnosili oni sobie poprzeczkę oferują coraz lepszy, ciekawszy wizualnie produkt, a nie „chiński trampek” marki „dżordan”. Dziwię się że ANTA ciągle stosuje takie tanie chwyty jak „baaardzo mocne inspirowanie się”, bo oczywiście to nie jest odklejenie Swoosha i wstawienie logo ANTA, ale widać co było pierwowzorem. Z drugiej strony – co ja mogę wiedzieć o ich rynku? Ponoć nowa biegówka od ANTA ma być w bardzo atrakcyjnej cenie i dzięki czemu na wschodzie będzie się świetnie sprzedawać, ale dla mnie osobiście jest trochę niesmak widząc z jednej strony aspirującą markę starającą oferować się coraz lepsze buty, a z drugiej ciągle podkradająca projekty konkurencji.

anta-nike-vapormax-ripoff-1 anta-nike-vapormax-ripoff-2 anta-nike-vapormax-ripoff anta-nike-vapormax-ripoff-3 anta-nike-vapormax-ripoff-4nike-vapormax-april-27th-releases-04Nike_Vapormax_DTN_Direction1_Full_Set_16x9_hd_1600_original

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.