No images found!
Try some other hashtag or username

United Arrows & Sons x Slam Jam x adidas Consortium Sneaker Exchange

W ramach programu adidasa Consortium Sneaker Exchange, tym razem spotykają się butiki Slam Jam z Włoch oraz japoński United Arrows. Mimo że za oknem coraz chłodniej, temat przewodni kolaboracji dość letni 😉 – mianowicie plaża. Na warsztat zostały wzięte dwa klasyki – ponadczasowe Campusy oraz Gazelle. Pierwsze z nich wykonane są z białej 100% organicznej bawełny, natomiast Gazelle mają cholewkę wykonaną z Alcantary (coś jak zamsz – materiał powstał w 1972 w wyniku włosko-japońskiej współpracy). Opie pary posiadają napisane po japońsku “Slam Jam” oraz “United Arrows & Sons”.

Jeśli chodzi o premierę w ramach Consortium Sneaker Exchange zasady bez zmian – wpierw ukażą się w kolaborujących butikach 22 września, natomiast w pozostałych miejscach z kontem Consortium (m.in. w Footshopie) będą dostępne od 7 października, retail 150$/para.

slam-jam-united-arrows-sons-sneaker-exchange-campus-gazelle-release-date slam-jam-united-arrows-sons-sneaker-exchange-campus-gazelle-release-date-1 slam-jam-united-arrows-sons-sneaker-exchange-campus-gazelle-release-date-2 slam-jam-united-arrows-sons-sneaker-exchange-campus-gazelle-release-date-3

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.