Pierwsze zdjęcia LeBronów 15!

Piętnasty model LeBrona Jamesa zaplanowany jest już na przyszły miesiąc, więc będziemy mieli coraz więcej ich przecieków. Sam LBJ już był w nich widziany na parkietach pod koniec sierpnia, lecz przy całej czarnej kolorystyce trudno było dostrzec jakieś szczegóły tego buta. Teraz w końcu mamy jakieś wyraźniejsze zdjęcia tego modelu.

LeBron 15 które widzimy poniżej już zyskały nieoficjalny przydomek „Oreo” z racji czarno-białej cholewki. Nike Basketball zapowiada w nich dwie nowe technologie – BattleKnit oraz BattleMax, czyli mamy tutaj jakiś nowy rodzaj tkanej cholewki Flyknit, choć na szczegóły na czym ona tutaj polega będziemy pewnie musieli poczekać do oficjalnej prezentacji. Wrażenie na pewno robi amortyzacja – na nogach LeBrona wyglądało to na podeszwę rodem z modeli Duranta, a tutaj mamy wielkie poduchy Zoom Air niczym technologia Air Max.

Spotkałem się z komentarzem przyrównujące tego buta do Godzilli… i prawdę mówiąc idąc tym tropem, coś w sobie mają z dawnych modeli Charlesa Barkley’a. Premiera piętnastych LeBronów zapowiedziana jest na październik bez jeszcze sztywno określonego dnia, ich cena ma wynosić 185$.

Nike LeBron 15
Black/White-White
897648-002 lebron-15-oreo-1 nike-lebron-15-oreo

 

There is one comment

Dodaj komentarz