Gdzie jeszcze mamy wyprzedaże?

Połowa sierpnia za nami, w sklepach zaczynają gościć kolekcje jesienne, lecz ciągle idzie wyrwać gdzieniegdzie coś na dobrym promo! Dziś szybki przegląd tego, co gdzie jeszcze idzie znaleźć!

Na Street Supply trwa wyprzedaż, lecz przez weekend jest dodatkowe promo! Kod 50diadora daje Wam obniżkę rzędu 50% na buty Diadory! A co do reszty – przypominam że do końca września jest dla Was kod rabatowy – „butologia„! Daje on -20% od nieprzecenionych oraz -5% od przecenionych (przy czym pamiętajcie że teraz trwa wyprzedaż do -60%!).diadora_50_fb2

Pod hasłem „Back to school” Sneakers by Distance przygotowało promo, gdzie ceny również zjechały nawet do -60%! LINK DO WYPRZEDAŻY.6ba21cda37560f6cc36d34e6e64c6b01

Na 7Store także ceny trochę pospadały – nawet do -60%–  LINK DO WYPRZEDAŻY.

Na UrbanCity warto rzucić okiem od czasu do czasu, bo czasem nawet na świeże modele rzucają takie ceny, że znikają szybko! LINK DO SKLEPU.

Na oficjalnej stronie adidasa już tak nie hulają promocje jak do niedawna, lecz ciągle idzie wyrwać coś w cenie 0 30-50% niższej – LINK DO WYPRZEDAŻY.

Podobna sytuacja jest na oficjalnej stronie Reeboka, gdzie już także magazyny dość przetrzebione, lecz ciągle jest trochę rzeczy w cenie 30-50% niższej – LINK DO WYPRZEDAŻY.

Na oficjalnej stronie Nike’a można powiedzieć, że względem konkurencji bez szału 😉 Niemniej ciągle nieco ponad 1000 produktów jest przecenionych  średnio o -30%. LINK DO WYPRZEDAŻY.

Rzucając okiem na zagraniczne sklepy:

Na Caliroots trwa Final Sale z cenami -50-70%! LINK DO WYPRZEDAŻY.

Na Sneakersnstuff jest wyprzedażowe promo – bierzesz dwie przecenione rzeczy, cena spada jeszcze o 20%! LINK DO WYPRZEDAŻY.

U naszych południowych sąsiadów w Footshopie także dział wyprzedaż jest bogaty w sporą ilość par 😉 LINK DO WYPRZEDAŻY.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.