Nowe VaporMaxy na 2018?

Nike wiosną zaserowwał nam model Air VaporMax który bez wątpienia miał bardzo udany start – z założenia to performance’owa biegówka, nowa innowacja, wcielenie technologii Air Max, lecz jak to przystało na Nike’a, także odpowiednio dobrze rozkręcili hype na ten but także jako model do codziennego użytku. Dziś mamy pierwsze przecieki kilku wydań, które to są samplami wydań planowanych na 2018. Mamy nieco zmian w sposobie tkania flyknitowej cholewki, mniejszego Swoosha, grubsze sznurówki plus stabilizator pięty oraz czubek buta zdaje się mieć grubszą warstwę tworzywa zapewniającego wsparcie i wytrzymałość.

Przeważnie jak się patrzy na tego typu zdjęcia, to w ogóle nie przypada do gustu to co się na nich widzi – szczególnie że nie są to daleko idące zmiany względem pierwowzoru, który siłą rzeczy już jest nam opatrzony. Osobiście nie mówię nie – pierwsze wrażenie nie powaliło na kolana, choć są detale które mogą wyjść im na plus. Wiele zależy od kolorystyk jakie się ukażą (choć ta czarna z całą przezierną podeszwą już wygląda nieźle!) plus nie zapominajmy o jednej rzeczy – to w końcu ma być but performance’owy i ma być dobrą biegówką a dopiero później fajnym lifestyle’owym butem.

nike-vapormax-sample-white-blue nike-vapormax-black-clear-sole nike-vapormax-team-crimson nike-vapormax-anthracite-black nike-vapormax-samples

There is one comment

  1. Runner

    W niektórych kolorystykach ten model wygląda całkiem zacnie, za to jego cena jest qrewsko nieprzyzwoita! 889,99 totalnie wyrywa z butów!

Dodaj komentarz