Już jutro – Reebok Alien Stomper „Final Battle”

Film “Obcy” obstawiam że wszystkim jest znany – chociaż z nazwy i głównego wątku 😉 Reebok po raz kolejny ma dla nas premierę nawiązującą to tej klasycznej produkcji. Kultowa scena z finałowego pojedynku była inspiracją dla tego  packu Alien Stomper „Final Battle”. Oczywiście żółte wydanie inspirowane jest kombinezonem Ripley natomiast czarne wzorowane jest na szkielecie Obcego. Powiem tak – nie jestem aż takim fanem tej produkcji (doceniam, nie szaleje za nią), stylistycznie buty to nie końca moja bajka, a fajne jest to, że mamy tematyczny pack poprowadzony od początku do końca, a nie kolejną kolaborację różniącą się jednym napisem i polegającym na hype’ie na daną markę.

Do dorwania będą jutro, 18 lipca m.in. na oficjalnej stronie Reeboka czy Footshopie, a Chmielna 20 LAB z tej okazji przygotowała jutro event.

reebok-alien-stomper-final-battle-pack-2 reebok-alien-stomper-final-battle-pack-1 reebok-alien-stomper-final-battle-pack-8 reebok-alien-stomper-final-battle-pack reebok-alien-stomper-final-battle-pack-9

Dodaj komentarz