Nike Basketball oficjalnie prezentuje KD10

Nike Basketball oficjalnie zaprezentował nam dziesiąty model Kevina Duranta. Tak, mamy już krągłą sumę jego sygnowanych butów, a KD10 są najbardziej zaawansowanym technologicznie jego modelem do tej pory. OK, pierwszy rzut okiem może spowodować, że mamy małe deja vu, gdyż trudno im odmówić podobieństwa od poprzednika. Niemniej mamy jeszcze bardziej dopracowaną flyknitową cholewkę ukierunkowaną na koszykarskie potrzeby oraz widoczną poduszkę Zoom Air na całej długości (coś znanego z KD9, lecz ponoć mieli poprawić jej awaryjność). Oczywiście, tym razem nie ma tutaj rewolucji i jak wspomniałem, są one podobne do KD9 i KD9 Elite, lecz nie możemy zapominać o istotnej rzeczy – to model Kevina i to jemu mają one pasować.

Mamy już także zapowiedź dwóch pierwszych kolorystyk. Wydanie „Anniversary”  bazujące na delikatnym odcieniu błękitu i wielokolorowym Swooshu zadebiutuje już 26 maja, natomiast „Still KD” (biało-srebrzyste) premierę będą miały 1 czerwca, m.in. na nike.com.
Nike KD 10 “Anniversary”
Data premiery – 26 majanike-kd-10-unveiled-5 

Nike KD 10 “Still KD”
Data premiery – 1 czerwca

nike-kd-10-unveiled-4 nike-kd-10-unveiled-1 nike-kd-10-unveiled-2 nike-kd-10-unveiled-6 nike-kd-10-unveiled-7 nike-kd-10-unveiled-8 nike-kd-10-unveiled-9 nike-kd-10-unveiled-10 nike-kd-10-collage

Dodaj komentarz