Nike prezentuje Metcon 3 w dwóch wersjach!

Tak jak pomiędzy pierwszą a drugą odsłoną treningówki Metcon nie było znaczących różnic, tak przy ich trzeciej odsłonie Nike już szarpnął się na więcej zmian! Zacznijmy od tego co się nie zmieniło. Generalny kształt sylwetki buta, wyciągnięcie podeszwy na boki, wstawka tworzywa w piętach dla minimalizacji tarcia (jak w Metcon 2), Dynamic Flywire. Co ze zmian? Na wstępie trzeba powiedzieć, że mamy dwa rodzaje Metconów. Pierwsze, nazwijmy je klasycznymi, bazują na balistycznym meshu ze wzmocnieniami w kluczowych miejscach oraz zewnętrznym stabilizatorze pięty. Drugą wersją jest edycja DSX, gdzie tym razem mamy Flyknitową cholewkę również wspartą zewnętrznym stabilizatorem i offsetem zwiększonym do 6mm (4mm w standardowej wersji i poprzednich modelach).

Daty premier. Metcon 3 najpierw zawitają w NikeID, gdzie już 19 grudnia będziemy mogli zrobić swoją kolorystykę, a w sklepach pojawią się 5 stycznia. Wydanie bazujące na Flyknitcie w sprzedaży na nike.com pojawi się 2 stycznia.
Nike Metcon 3 DSX Flyknit
2 stycznia 2017Metcon 3 nike-metcon-3-dsx-flyknit-1 nike-metcon-3-dsx-flyknit-2 nike-metcon-3-dsx-flyknit-3

Nike Metcon 3
5 stycznia 2017nike-metcon-3-men nike-metcon-3-women nike-metcon-3-flyknit-2 nike-metcon-3-flyknit-3 nike-metcon-3-flyknit-4 kyrie-nike-metcon-3-training

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.