DNA – Departament Archiwów Nike’a!

DNA – chyba pierwsze skojarzenie wszyscy mamy takie samo. Niemniej jest to też skrót od Department of Archives, czyli Departament Archiwów jakie posiada Nike. Ciekawi jesteście jak tam wygląda? Dzięki Covetuer mamy taką sposobność!

Ten tajny magazyn skryty jest w siedzibie Nike’a w Portland. Są tam buty od początków marki po najnowsze VaporMaxy – cała przekrojówka historii, że właściwie to nie wiadomo na czym oko zawiesić. Pierwsze Cortezy, Air Maxy, formy do waflowych podeszw, Back to Future i HyperAdapty. Poniżej galeria zdjęć po części prezentująca nam to miejsce. Pytanie kto nie chciałby się tam znaleźć? 😉DNA - Departament Archiwów Nike'a! department-of-nike-archives-11 department-of-nike-archives-12 department-of-nike-archives-4 department-of-nike-archives-5 department-of-nike-archives-2 department-of-nike-archives-1 department-of-nike-archives-13 department-of-nike-archives-6 department-of-nike-archives-7 department-of-nike-archives-19 department-of-nike-archives-9 department-of-nike-archives-8 department-of-nike-archives-10 department-of-nike-archives-14 department-of-nike-archives-15 nike_campus_day_two_portland-4 department-of-nike-archives-16 department-of-nike-archives-17 department-of-nike-archives-18 department-of-nike-archives-20 department-of-nike-archives-21 department-of-nike-archives-22 nike_pdx-5 nike_pdx-4

2 komentarze

  • c.

   4 grudnia 2016 at 22:18

   wygląda to na buty z „pre-nike era” kiedy to pewnie mogły być tym, co wtedy było do kupienia (czym handlowali) – ale to moje przypuszczenie.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.