Air Jordan 31 „Battle Grey”

Jordan Brand już postanawia nas zaskoczyć z nową kolorystyką Air Jordan 31. Wydanie „Battle Grey” będzie się nieco różniło od dotychczasowych kolorystyk, a to z racji użytego materiału na cholewce – zamiast tkanego materiału mamy nieć w pełni skórzaną cholewkę która to będzie bazowała na efekcie popękania (który to przyrównuje się do „Elephant Printu”). Premiera już w najbliższą sobotę, 29 października.

air-jordan-31-battle-grey-1 air-jordan-31-battle-grey-2 air-jordan-31-battle-grey-3

4 komentarze

 • Marek

  8 listopada 2018 at 19:35

  Witam, jak zachowuje się ten typ materiału na cholewce podczas grania, mam obawy czy nie popęka, itp., jak o niego dbać oraz co z trakcją bo słyszałem że nie dokońca dobrze się spisuje na naszych salach?

  Odpowiedz
 • c.

  9 listopada 2018 at 00:12

  Powiem tak – nie ma materiału niezniszczalnego, niemniej w klasycznych AJ31 nie powinno być kwiatków że po 3 miesiącach dziurawa cholewka. Z tego co widziałem u osób regularnie w nich grających w 31’kach to sezon regularnego grania spokojnie powinny znieść. Nie wiem jak jest z cholewką w tym wydaniu, bo nie miałem ich w ręku, więc tutaj trudno mi powiedzieć jak ten materiał się zachowa.
  Ja grałem w wydaniu low AJ31 które miało jednorodną gumę – nie miałem problemów z przyczepnością, niemniej przezierna guma w wysokich wydaniach bywała zdradliwa na mniej czystych salach z tego co słyszałem.

  Odpowiedz
 • Marek

  9 listopada 2018 at 08:23

  Ok, wielkie dzięki za szybką odpowiedź, mam do wyboru właśnie te AJ31 a HD2017TB ale jednak wykonanie i amortyzacja w AJ31 jest o wiele lepsza jak dla mnie.

  Odpowiedz
 • c.

  9 listopada 2018 at 14:46

  31 są fajnym modelem – HD17 są poprawne, lecz pianka React w nich na pewno nie oferuje takiej sprężystości jak Zoom w 31. Choć nie mogę wykluczyć opcji, że na brudnych salach będą lepiej się trzymać parkietu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.