adidas z kolejną serią treningów #heretocreate

Fitness z elementami sztuk walki, grupa silnych kobiet i wojowniczy temperament trenerki Olgi Chmielewskiej – taki skład królował na piątkowym treningu adidas #heretocreate. We wnętrzach Fortu Sokolnickiego został przełamany stereotyp, że karate i sztuki walki to rodzaj sportu przeznaczony jedynie dla mężczyzn. Olga była idealnym wsparciem i motywatorem dla całej grupy, koncentrując trening na wzmocnieniu całego ciała. Nie zabrakło elementów charakterystycznych dla karate – obrona przed atakiem oraz praca nad sylwetką i pewnością siebie. Trening zakończył się dynamicznym pokazem sztuki karate.

W tym tygodniu czekają na Was dwa, ostatnie treningi z serii #heretocreate. Joga zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym. To połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej ze świadomością jogi. Taką praktykę w najbliższą środę, 19 października w Studio Smolna8, zapewni Wam joginka Marta Witecka.

Rozkład treningów #heretocreate zamknie w sobotę, 22 października, długo wyczekiwany trening hardfitness. Niezłomna trenerka Anna Fritz – Fabijanek zadba o to, żeby wycisnąć z Was siódme poty! Niezwykły trening w przestrzeni miejskiej Warszawy, podświetlonej przez samochodowe reflektory i głośna muzyka wprost z ich głośników! W takiej atmosferze będziemy ćwiczyć w najbliższą sobotę!

Obserwujcie profil instagram.com/adidas_pl i podejmijcie kreatywne wyzwanie rzucone przez trenerkę.

Więcej szczegółów o treningach adidas oraz relacje znajdziesz na: treningi.heretocreate.pl.adidas_karate-0043 adidas_karate-0079 adidas_karate-0584 adidas_karate-0607

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.