FAKE ALERT #10

Dziś została dla Was przygotowana kolejna odsłona cyklu Fake Alert – cel ten sam – piętnowanie sprzedawców którzy mają w swojej ofercie podróbki. Niemożliwością jest, aby każdy się tutaj znalazł, ale może kogoś uda się odwieźć od zakupu, gdy wyszuka informacje o danym delikwencie.

Tutaj prośba – CZYTAJCIE CZY JUŻ O DANYM SPRZEDAWCY NIE ZOSTAŁO NAPISANE. Naprawdę, nie będę po raz 15 pisał że Sneakerland ma w swojej ofercie podróbki, bo ktoś jest za leniwy aby przeczytać to kilka akapitów wyżej.

Zamiast od razu wysyłać pytanie – sami przeanalizujcie czy ta oferta nie jest zbyt piękna aby była prawdziwa. Dla mnie bardzo szybką i prostą metodą jest sprawdzenie, czy ktoś ma w ofercie jakąś kolaborację z Supreme, jakiekolwiek Yeezy, albo retro Jordanów po 300-400pln w pełnej rozmiarówce – tutaj nie ma co się zastanawiać.

Paczka idzie do Ciebie 3-6 tygodni i lista krajów? Sorry, nie wierze w ich oryginalność, a tego ciągle od groma.

Małe przypomnienie ( LINK ) na co zwracać uwagę przy zakupie, jak i o sklepach które mogą budzić podejrzenia ( LINK ). Tak jak nie raz podsyłacie linki z zapytaniem do aukcji – jedną z pierwszych rzeczy na które zawsze zwracam uwagę, to to czy mamy do czynienia ze „pośrednikiem” oferującym zakup „prosto z hurtowni przyfabrycznej” itp (czyli kimś kto kupuje fejki prosto z Chin, albo kupuje je w Twoim imieniu i wysyłają je do Ciebie ze Wschodu), czy z normalnym sklepem, który oferuje nam gwarancję, paragon/fakturę, 14 dniowe prawo zwrotu (czyli układ jakbyście kupowali np. w jakimś internetowym sklepie z butami). Oczywiście prawo zwrotu nie jest już wiążące, gdyż część sprzedawców podróbek też zaczęła je oferować.

Dobrze też rzucić okiem na stare Fake Alert gdyż część sprzedawców ciągle działa.

FAKE ALERT #9

FAKE ALERT #8

FAKE ALERT #7

FAKE ALERT #6

FAKE ALERT #5

Sprzedawca Aneta268 link – cholera, już są Curry 3 w sprzedaży!

Sprzedawca domboy  – link – ten sprzedawca już się tutaj przewinął, ale ciągle  najlepsze sprzedaje podróbki butów do gry.

Sprzedawca Streetballer13 link – Under Armour Curry 2, Crazy Lighty…

Sprzedawca hurtownia_buty – link – ceny tych wszystkich butów, w tym Jordanów są za piękne aby było to prawdziwe, jeszcze w takiej ilości.

Sprzedawca goodshopping14 link – niby wszystko fajnie pięknie, lecz na stronie o mnie info, że firma z Hong Kongu, wysyłka 30 dni,

Sprzedawca Airandrzejlink – wydaje mi się że Jordany po 300pln mówią same za siebie, ale ostatnio było o pytanie tego sprzedawce więc może dla przestrogi dla innych.

Sprzedawca perfectiongetyou link – Jordany, Duranty, Air Maxy w kolorystykach które czasem w ogóle oficjalnie nie wyszły

Sprzedawca allegrofan4 link – fejkowe modele do gry, jak i perełki w postaci Air Magów.

Sprzedawca 15thAvenue link – przegląd tego co modne – Superstary, Flyknity, AF1…

Sprzedawca rome-51 link – niech nikt nie myśli że tutaj kupi oryginalne buty do grania.

Sprzedawca niceshopping2014 link – ceny mogą mylić bo są prawie takie jak w sklepach, ale wierzcie że tutaj „prawie” robi różnicę.

Sprzedawca SneakerLandlink – mam nadzieje po raz ostatni napiszę – aukcje/sklep www – tam są podróbki – tutaj jeszcze macie podesłany screen z ich podejścia do klienta:12282957_939445759442549_1923636784_n

 

There are 38 comments

  1. Wally

   Jeżeli ktoś ma mail yourcheapdropshipping to na 90% wskazuje, że handluje podróbami. Dodatkowo gdy się przepuści zdjęcia butów przez google’a to się same strony z podróbami wyświetlają. Dlatego też ja bym nie brał nic u niego.

 1. AR90

  Ok, dzięki wielkie. Tak też mi się wydawało, ale wolałem się upewnić, bo w gjt (tutaj potwierdzona autentyczność) mają podobne ceny i miałem nadzieję 😀

   1. Arty

    tak tez podejrzewałem 😉 dzięki za odpowiedź
    plaga podróbek na tym allegro..

    ile powinny kosztować model gel nie będący nowością ?

  1. c.

   pro-baller.com jak najbardziej legit (na kod butologia rabat poza retro JB). basketoutlet posługuje się danymi basketmanii, czyli pewnego miejsca, więc zawsze dla pewności można na ich stronie rzucić okiem czy jest to czego się szuka.

  1. Djtencosiedziobok

   Bardzo łatwo można się zorientować w sytuacji również po rozmiarówce – podróby zwykle nie mają prawdziwych rozmiarów – brak „połówek” europejskich! Np 44,5; 45,5 itd!

   1. szaman

    mega mnie kuszą te hyerdunki 2012, pisałem do niego i upewnia mnie że wsyzstko jest oryginalne wiec chyb aspoko :/

    1. c.

     kupujesz od firmy z Polski, gdzie wysyłka jest z Polski. tak jak w każdym internetowym sklepie dostajesz paragon/fakturę oraz masz prawo zwrotu. sprzedawca nie oferuje gruszek na wierzbie w postaci pożądanych modeli za niskie kwoty, a jak w przypadku choćby tych HD – ma towar sprzed kilku sezonów w atrakcyjniejszej cenie. nie wygląda jakby miało być coś nie tak – ręki sobie uciąć nie dam, niemniej nie widać tu powodów do podejrzeń.

  1. c.

   W przypadku Run Colors to można być spokojnym – to pewny sklep z którego oferty zdarzało mi się korzystać. Jak w każdym sklepie mogą zdarzać się fuckupy przy realizacji zamówienia, lecz co do oryginalności to można być spokojnym.

Dodaj komentarz