FAKE ALERT #10

Dziś została dla Was przygotowana kolejna odsłona cyklu Fake Alert – cel ten sam – piętnowanie sprzedawców którzy mają w swojej ofercie podróbki. Niemożliwością jest, aby każdy się tutaj znalazł, ale może kogoś uda się odwieźć od zakupu, gdy wyszuka informacje o danym delikwencie.

Tutaj prośba – CZYTAJCIE CZY JUŻ O DANYM SPRZEDAWCY NIE ZOSTAŁO NAPISANE. Naprawdę, nie będę po raz 15 pisał że Sneakerland ma w swojej ofercie podróbki, bo ktoś jest za leniwy aby przeczytać to kilka akapitów wyżej.

Zamiast od razu wysyłać pytanie – sami przeanalizujcie czy ta oferta nie jest zbyt piękna aby była prawdziwa. Dla mnie bardzo szybką i prostą metodą jest sprawdzenie, czy ktoś ma w ofercie jakąś kolaborację z Supreme, jakiekolwiek Yeezy, albo retro Jordanów po 300-400pln w pełnej rozmiarówce – tutaj nie ma co się zastanawiać.

Paczka idzie do Ciebie 3-6 tygodni i lista krajów? Sorry, nie wierze w ich oryginalność, a tego ciągle od groma.

Małe przypomnienie ( LINK ) na co zwracać uwagę przy zakupie, jak i o sklepach które mogą budzić podejrzenia ( LINK ). Tak jak nie raz podsyłacie linki z zapytaniem do aukcji – jedną z pierwszych rzeczy na które zawsze zwracam uwagę, to to czy mamy do czynienia ze „pośrednikiem” oferującym zakup „prosto z hurtowni przyfabrycznej” itp (czyli kimś kto kupuje fejki prosto z Chin, albo kupuje je w Twoim imieniu i wysyłają je do Ciebie ze Wschodu), czy z normalnym sklepem, który oferuje nam gwarancję, paragon/fakturę, 14 dniowe prawo zwrotu (czyli układ jakbyście kupowali np. w jakimś internetowym sklepie z butami). Oczywiście prawo zwrotu nie jest już wiążące, gdyż część sprzedawców podróbek też zaczęła je oferować.

Dobrze też rzucić okiem na stare Fake Alert gdyż część sprzedawców ciągle działa.

FAKE ALERT #9

FAKE ALERT #8

FAKE ALERT #7

FAKE ALERT #6

FAKE ALERT #5

Sprzedawca Aneta268 link – cholera, już są Curry 3 w sprzedaży!

Sprzedawca domboy  – link – ten sprzedawca już się tutaj przewinął, ale ciągle  najlepsze sprzedaje podróbki butów do gry.

Sprzedawca Streetballer13 link – Under Armour Curry 2, Crazy Lighty…

Sprzedawca hurtownia_buty – link – ceny tych wszystkich butów, w tym Jordanów są za piękne aby było to prawdziwe, jeszcze w takiej ilości.

Sprzedawca goodshopping14 link – niby wszystko fajnie pięknie, lecz na stronie o mnie info, że firma z Hong Kongu, wysyłka 30 dni,

Sprzedawca Airandrzejlink – wydaje mi się że Jordany po 300pln mówią same za siebie, ale ostatnio było o pytanie tego sprzedawce więc może dla przestrogi dla innych.

Sprzedawca perfectiongetyou link – Jordany, Duranty, Air Maxy w kolorystykach które czasem w ogóle oficjalnie nie wyszły

Sprzedawca allegrofan4 link – fejkowe modele do gry, jak i perełki w postaci Air Magów.

Sprzedawca 15thAvenue link – przegląd tego co modne – Superstary, Flyknity, AF1…

Sprzedawca rome-51 link – niech nikt nie myśli że tutaj kupi oryginalne buty do grania.

Sprzedawca niceshopping2014 link – ceny mogą mylić bo są prawie takie jak w sklepach, ale wierzcie że tutaj “prawie” robi różnicę.

Sprzedawca SneakerLandlink – mam nadzieje po raz ostatni napiszę – aukcje/sklep www – tam są podróbki – tutaj jeszcze macie podesłany screen z ich podejścia do klienta:12282957_939445759442549_1923636784_n

 

38 komentarzy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.