FAKE ALERT #8

Po nieco dłuższej przerwie wracamy z Fake Alert, gdzie staramy się piętnować oferty na allegro z podróbkami. Oczywiście nie sposób wypisać wszystkich, niemniej te najbardziej bijące po oczach przypadki abo masowe oferty staramy się wypunktować ku przestrodze.

Jako że nie jest się w stanie wypisać wszystkiego, stąd małe przypomnienie ( LINK ) na co zwracać uwagę przy zakupie, jak i o sklepach które mogą budzić podejrzenia ( LINK ). Tak jak nie raz podsyłacie linki z zapytaniem do aukcji – jedną z pierwszych rzeczy na które zawsze zwracam uwagę, to to czy mamy do czynienia ze „pośrednikiem” oferującym zakup „prosto z hurtowni przyfabrycznej” itp (czyli kimś kto kupuje fejki prosto z Chin, albo kupuje je w Twoim imieniu i wysyłają je do Ciebie ze Wschodu), czy z normalnym sklepem, który oferuje nam gwarancję, paragon/fakturę, 10 dniowe prawo zwrotu (czyli układ jakbyście kupowali np. w jakimś internetowym sklepie koszykarskim).

Ciągle oczywiście liczymy na Waszą rozwagę – chyba mało już kto wierzy w AJ3/ AJ4 nowe we wszystkich rozmiarach za 350pln, albo Air Maxy sprzed kilku lat po 250pln… Dobrze też rzucić okiem na stare Fake Alert gdyż część sprzedawców ciągle działa.

FAKE ALERT #7

FAKE ALERT #6

FAKE ALERT #5

Sprzedawca GreyCompanylink – fake’owe Foam’y, LeBrony, Jordany w cenach nie raz nie przekraczających 300pln

Sprzedawca POLOWCZYKM link – przekrojówka modeli do gry – Jordany, LeBrony, Kobe, wszystko za nieco ponad 300pln

Sprzedawca shop2all link – m.in. przekrojówka kolorystyk Kobe 9 Elite w komplecie rozmiarów za mniej niż 400pln, albo LeBrony 11 za 250

Sprzedawca goodshopping14 link – kolorystyka “What the LeBron” w cenie zwykłych LeBronów? Nie wierzę w cuda.

Sprzedawca air_max_dreams – link – Nike Air Force 1 x Supreme – na bank legit…

Sprzedawca MagasinButik link – wystarczy żę ma w ofercie Air Yeezy.

Sprzedawca all_the_newlink – zdjęcia na aukcjach prezentują sprzedawany towar + są zdjęcia oryginalnych z sieci – widać róznicę.

Sprzedawca Katarzynaoutfit link – Jordany za niecałe 5 stówek, prosto z Chin, albo Hong Kongu…

Sprzedawca fit_styllelink – możemy sobie wybrać nawet nigdy oficjalnie nie wypuszczoną kolorystykę! za mniej niż retail, dosłownie deal życia.

Sprzedawca kaczmar119 link – kliknąłem pierwszą aukcję z Air Maxami jaka mi wyskoczyła – przeraziło mnie to co ujrzałem w jego ofercie – choćby J’sy świecące w ciemności…

Jako że regularnie pytacie o doradztwo w sprawie fejków – w przypadku gdy jakaś para jest wysyłana z Chin, Hong Kongu itp – nie wierzę w ich oryginalność. Jeżeli ktoś mi daje 10 dni na zwrot, paragon/fakturę, ma firmę w PL – jest znacząco bliższy jemu zaufania.

35 komentarzy

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.