Snupps – aplikacja która może pomóc Ci uporządkować swoje kolekcje

W kwestii aplikacji na smartfony, pomysłowość ludzka nie zna granic – stąd sieć wypełniona jest różnej maści mniej lub bardziej sensownymi aplikacjami. Tych dotyczących butów też już mieliśmy niejedną, lecz tym razem jest coś, co faktycznie przykuło moją uwagę. Snupps. Jej twórcami jest ojciec i syn – Sari i Mac Anabtawi, którzy po średnio udanym wyjeździe wakacyjnym, gdzie ich bagaż został zgubiony, przyszło im przepychać się z ubezpieczalnią o odszkodowanie. W tej frustracji narodził się pomysł programu, który miałby ułatwić katalogowanie swoich rzeczy, tych mniej jak i bardziej cennych. Tym właśnie jest Snupps (“Serial Number Universal Protection Protocol System”) – możliwością prowadzenia inwentaryzacji w jednym miejscu, gdzie można robić to tylko dla własnego użytku, bądź jawnie dla innych użytkowników, co daje nam element społecznościówki, przez co zostało podchwycone przez sneakerheadów. Jeśli masz sporą kolekcję butów w której czasem się już nie odnajdujesz – tutaj możesz trzymać wszystko w zasięgu dłoni na swoim telefonie 😉 Póki co, aplikacja jest dostępna na iOS, lecz z początkiem przyszłego roku ma także ruszyć na androida. Link do ich strony – snupps.com.

snupps-sneakers-mac-and-sari snupps-2 snupps-1

 

There are 3 comments

  1. Olaf

    Fajna rzecz, ma swoje minusy, i nadaje się do kolekcjonowania, katalogowania wszystkiego. Do tej pory nie znalazłem nic innego, jedyna obawa jest taka że pewnego dnia aplikacja zostanie skasowana.

    1. c.

      Ja aplikacji ciągle używam, jako „ściąga” posiadanych par. Jako backup po prostu raz na pewien czas ściągam zdjęcia z aplikacji na kompa, gdzie też to się kataloguje.

Dodaj komentarz