Warning: Illegal string offset 'username' in /home/butologia/domains/butologia.com/public_html/wp-content/plugins/instagram-slider-widget/includes/class-wis_instagram_slider.php on line 859
No images found!
Try some other hashtag or username

Packer Shoes x Fila FX-100 “The OG”

Mało jest tak prężnie działających sklepów w kwestii kolaboracji, jak Packer Shoes z New Jersey. Po licznych współpracach z Reebokiem czy New Balancem, teraz przyszła pora na Filę, wraz z którą przywraca do łask model FX-100, serwując na nim białą skórę, ciemnozieloną podeszwę oraz rzep, a do tego mamy czerwone akcenty, co tworzy bardzo klasyczną i miłą dla oka kolorystykę. Trafiły one do sprzedaży dziś, tj. 23 grudnia w sklepie stacjonarnym Packer Shoes jak i na ich stronie internetowej.

fila-fx-100-packer-shoes-the-og-01 fila-fx-100-packer-shoes-the-og-02 fila-fx-100-packer-shoes-the-og-03 fila-fx-100-packer-shoes-the-og-04 fila-fx-100-packer-shoes-the-og-05 fila-fx-100-packer-shoes-the-og-06

2 komentarze

  • c.

   14 stycznia 2015 at 14:47

   jest zgoła różnica – na początku lat ’90 to tak bryła była klasyczna pośród producentów hitopów i nie doszukiwałbym się tutaj jakiś plagiatów.
   to foam-o-coś to wyszło spod tak naprawdę zupełnie innej firmy, bo Fila jako marka od kilku lat należy do jakiegoś koreanskiego koncernu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.