adidas Originals Tubular Runner – Black – White

Początkowo mówiono o nich jako pierwszym modelu spod ręki Kanyego Westa (co prawdą nie jest) na zmianę z określeniem ich hybrydą pomiędzy modelem Y-3 Qasa z ZX Fluxami. Jak wiemy, linia Yohji’ego Yamamoto do najtańszych nie należy, stąd też adidas Originals wychodzi naprzeciw z modelem Tubular Runner który jakby nie patrzeć, czerpie z linii Y-3, lecz oferując je w przystępniejszej cenie, gdyż już pojawiły się one w europejskich butikach w cenie 110 euro. Poniżej prezentujemy galerię ich zdjęć.

adidas-originals-tubular-runner-black-white-01 adidas-originals-tubular-runner-black-white-02 adidas-originals-tubular-runner-black-white-03 adidas-originals-tubular-runner-black-white-04 adidas-originals-tubular-runner-black-white-05 adidas-originals-tubular-runner-black-white-06 adidas-originals-tubular-runner-black-white-07

2 komentarze

  • c.

   13 sierpnia 2016 at 22:43

   Tubularom trudno odmówić, że puszczają przysłowiowe oczko do bardziej ekskluzywnych linii adidasa, lecz w przystępniejszej cenie i większej dostępności – jest to produkt stricte lifestyle’owy, który ma po prostu dobrze się prezentować, a przy modzie na bardziej wymyśle modele z segmentu high fashion, jest to jakaś alternatywa na rynku. Y-3 też nie są wyłącznie na bazie dawnych projektów adidasa.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.