Nowe buty Metta World Peace’a… z pandą

Metta World Peace a.k.a. Ron Artest, a z racji tego że najbliższy sezon spędzi w lidze chińskiej w barwach Sichuan Blue Whales, będzie miał się nazywać Panda’s Friend, to mamy dla Was zdjęcia butów w jakich ma grać. Cóż, będą “pandowate” – tak, dobrze widzicie, będą one miały głowę pandy na języku, którą MWP będzie zdejmował przed meczem i rzucał w publiczność i ta osoba będzie Przyjacielem Pandy Dnia. Nie zostało wspomniane czy ręce też są zdejmowalne, ani także kto jest producentem tych butów oraz czy w ogóle będą one do kupienia. Nie da się nie ulec wrażeniu, że dość mocno nawiązują one do projektów Jeremy’ego Scotta, niemniej patrząc że stoi za tym dawny Ron Artest, to patrzy się na to z lekkim przymrużeniem oka 😉

UPDATE.

Buty trafią do sprzedaży na oficjalniej stronie MWP – mettaworldpeace.com.

metta-world-peace-ron-artest-the-panda-friend-shoes-black metta-world-peace-ron-artest-the-panda-friend-shoes-white

3 komentarze

 • Wally

  23 września 2014 at 15:36

  Motyw z Pandą mi się podoba zwariowany jak sam Artest. Swoją drogą Ron na twitterze napisał, że panda jak i uszy z boku (w znaczeniu ręcę) nie są odczepiane, choć w to akurat średnio mi się chce wierzyć. Producentem może być Ball’n bo dosyć podobna linia styliczna ew jakiaś chińska firemka.

  Odpowiedz
  • c.

   23 września 2014 at 22:08

   ja trafiłem na info takie jakie jest w tekście…
   Ball’N wygląda jakby nie istniało – więc albo ludzie którzy wcześniej stali za Ball’N pomogli MWP ogarnąć temat, albo pewnie jacyś chińczycy.

   Odpowiedz
   • Wally

    23 września 2014 at 23:44

    Przejrzałem właśnie twitta raz jeszcze i podał on link do newsa w którym jest napisane iż to o rzucaniu pluszową pandą to są jego słowa, po czym później na twitterze powiadomił o tym o czym napisałem wyżej (w newsie też się pojawiła aktualizacja). Swoją drogą, kto tam trafi za Ronem.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.