There are no publications in this account yet

adidas oficjalnie prezentuje Crazylight Boost

Wczoraj podczas eventu w Las Vegas, poza prezentacją najnowszego modelu Derricka Rose’a, mieliśmy także odsłonę najnowszej wersji modelu Crazy Light. W przeciwieństwie do D Rose 5 Boost, Crazy Light Boost będą bazowały na nowej piance adidasa tylko w pięcie.

Jedną z osób, którą zobaczymy w tym modelu będzie Damian Lillard i jak sam mówi – „Boost wpasowuje się w mój styl gry jak żaden inny but. Ten natychmiastowy komfort który się czuje po włożeniu Boosta na nogę jest niewiarygodny i trwa on do momentu, kiedy ich nie zdejmiesz.”

Poza Damianem, w przyszłym sezonie w Crazy Light Boost będziemy mogli oglądać m.in. Joakima Noah, Mike’a Conley’a, Jrue Holiday’a i Jeffa Teague. Ich premiera zapowiedziana jest 1 sierpnia w cenie 140$.

adidas-crazylight-boost-family adidas-crazylight-boost-dame-lillard-03 adidas-crazylight-boost-dame-lillard-05 adidas-crazylight-boost-blue-black-yellow-02 adidas-crazylight-boost-dame-lillard-02 adidas-crazylight-boost-dame-lillard-01 adidas-crazylight-boost-dame-lillard-04 adidas-crazylight-boost-blue-black-yellow-01 adidas-crazylight-boost-battle-pack

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.