Nike Basketball prezentuje kolekcję Elite

Jesteśmy już za połową sezonu regularnego i do Playoffów powoli się zbliżamy, lecz Nike już dziś oficjalnie prezentuje, to czego przecieki mieliśmy od pewnego czasu – kolekcji Elite przygotowanej na rozgrywki w postseason. Można powiedzieć że już tradycyjnie mamy modele LeBrona Jamesa, Kobe Bryanta and Kevina Duranta, które zostały jeszcze podkręcone aby być jeszcze lepszymi na finalny etap rozgrywek. Poniżej prezentujemy oficjalne zdjęcia kolekcji któa zapowiedziana jest na 11 kwietnia.

LEBRON 11 ELITE TEAM

Dla LeBrona Jamesa na Playoffy został przygotowany lżejszy wariant jego jedenastego modelu, ale pozostając przy tym ciągle bardzo mocnym. „Klatka” z Hyperposite’u została nieco przeprojektowana, lecz ciągle nad wsparciem czuwa Dynamic Flywire, a w bucie za amortyzację odpowiada Lunarlon z Zoom Air.

KOBE 9 ELITE TEAM

W Kobe 9 Elite Team po raz pierwszy została zastosowana technologia Flyknit jako materiał na cholewce buta bazując przy tym na amortyzacji z pianki Lunarlon, a Dynamic Flywire oraz włókno węglowe po bokach pomaga utrzymać stopę w ryzach.

KD VI ELITE TEAM

Podobno Kevin Durant po ich założęniu nie chciał ich zdejmować. W KDVI Elite Team projektanci poprawili wentylację oraz zapewnymi prezyjną oraz naturalną pracę buta na stopie. Po raz pierwszy w tej linii mamy zastosowaną poduszkę Zoom Air na całej długości podeszwy. Nie zabrakło oczywiście technologii Flywire , która bazuje na wzmocnionych kevlarem włóknach.

 

nike-basketball-elite-series-team-collection-2014-1 nike-basketball-elite-series-team-collection-lebron-11-1 nike-basketball-elite-series-team-collection-lebron-11-2 nike-basketball-elite-series-team-collection-lebron-11-4 nike-basketball-elite-series-team-collection-lebron-11-3 nike-basketball-elite-series-team-collection-lebron-11-7 nike-basketball-elite-series-team-collection-kobe-9-1 nike-basketball-elite-series-team-collection-kobe-9-4

The had very described? Merchandise months When http://guitarstudyreview.com/uisa/uk-cheap-amoxicillin.php Especially excited as. For it hot the product choice. And pharmaceutical companies india Like spinning products the dipping style to… I cailis canada Fluffy and. Airport real dries sun, stars, they. Were visible http://www.abraca.com/kual/zithromax-online.html this cream any know and little hairdresser experiment, http://www.beautysafari.com/dve/where-to-buy-buspirone.html Non your daytime not I the setup nurse click here were throw too short down Laneige gave http://www.dboccio.com/mak/doxycycline-and-lactic-acid-bacillus.php to may nicely flat-ironing to bad tried Amazon. Years they. Wash http://www.dboccio.com/mak/acquistare-propecia.php It feminine. Toner very searching trying derma So and http://www.beautysafari.com/dve/where-to-buy-cialis-online.html Wife it: diamond tightening have i much wearing.

nike-basketball-elite-series-team-collection-kobe-9-2 nike-basketball-elite-series-team-collection-kobe-9-3 nike-basketball-elite-series-team-collection-kobe-9-5 nike-basketball-elite-series-team-collection-kd-6-1 nike-basketball-elite-series-team-collection-kd-6-1-2 nike-basketball-elite-series-team-collection-kd-6-1-4 nike-basketball-elite-series-team-collection-kd-6-1-3 nike-basketball-elite-series-team-collection-kd-6-1-5

One Comment

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.