Nike Air Pippen – „Camo”.

Pierwszą ich zapowiedź mieliśmy jeszcze w maju, teraz jesteśmy już blisko premiery wydania „Camo” modelu Air Pippen. Sam motyw kamuflażu wbrew pozorom nie gra tutaj głównej roli, gdyż bardziej rzucającą się w oczy rzeczą jest jaskrawa zieleń podeszwy. Premiera 6 lipca.

nike-air-pippen-camo-flash-lime-3 nike-air-pippen-camo-flash-lime-1 nike-air-pippen-camo-flash-lime-2 nike-air-pippen-camo-flash-lime-4 nike-air-pippen-camo-flash-lime-6

3 komentarze

 • Hulk

  30 kwietnia 2014 at 21:39

  W tym modelu jest poduszka air na całej długości? w oryginale z 97r również to było air a nie air max? tylko tak wygląda?
  O ile sobie dobrze przypominam, to te buty nie słynęły z trwałości, znałem wielu posiadaczy którzy bardzo szybko zabili system, robiąc dynamiczny naskok, czy spadając na piętę, pytanie czy możemy dzisiaj liczyć na lepszą trwałość?

  Odpowiedz
  • c.

   1 maja 2014 at 15:59

   widać poduszkę = air max. poduszka air jest w sytuacji gdy system jest zabudowany w midsole’u.
   poduszki zawsze pękały i będą pękać. gra w tych butach na zewnątrz zawsze niesie większe ryzyko pęknięć. teraz air max nie ma takiej objętości jak kiedyś (zmiana rodzaju powietrza ~2005 roku i gołym okiem widać, że teraz te systemy są po prostu mniejsze.

   Odpowiedz
   • Hulk

    2 maja 2014 at 03:58

    Zapytałem bo nawet na footlockerze napisali że tam jest air, co mnie zdumiało.
    Czyli generalnie jest to zły wybór? nie warty zachodu? ryzykowny? przez wzgląd na podatną na śmierć poduchę? omijać szerokim łukiem? nawet kijem nie dotykać?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.