• Ostatnio grania to praktycznie wcale ale nie przepucio siokazji aby
  • Wycigajc tkoszulk z szafy z wiadomo jakim nazwiskiem na plecach
  • Dawno nic na IG nie wrzucaem postaram si odrobin nadrobi
  • AirMaxDay2019 Ju bez wchodzenia w dyskusj jak to Nike wykreowa
  • Ostatnimi czasy znaczco mniej wrzucam zdj na Instagram Powd bardzo
  • To zdjcie miaem wrzuci jako bliej pocztku roku ale jako
  • Z cyklu longtimenosee  bokserki Jak najdzie mnie ochota na
  • Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
  • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
  • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-01

Jordan Super.Fly 2 – Black – Bright Crimson – Gym Red.

Na nogach Blake’a Grffina pojawiły się już dawno, lecz na debiut w sklepach zapewne przyjdzie czekać do początku nowego sezonu. Czerń i czerwień do barwy znane z Joradnów bardzo dobrze i to na pewno one zawitają na jednych z pierwszych kolorystyk Super.Fly 2. Konkretnej daty premiery póki co brak, za to jest kolejna porcja ich zdjęć.

Jordan Super.Fly 2
Black/Bright Crimson-Gym Red-White
599945-018

jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-01 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-06 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-05 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-07 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-13 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-08 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-09 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-10 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-11 jordan-super-fly-2-black-bright-crimson-gym-red-12

3 komentarze

  • MrOr3k

    15 czerwca 2013 at 23:58

    na zdjęciu podeszwy widać Proplate Zoom Air to samo co jest w przedniej części XX8 tylko tu ma trochę inne ułożenie mam nadzieje ze utrzymają cenę poprzednich super fly czyli kolo 140$. Pozostało czekać do końca lipca i zamawiać (mam nadzieje ze będą dostępne w Polsce w jakimś rozsądnym czasie typu początek sierpnia )

    Odpowiedz
    • c.

      16 czerwca 2013 at 00:12

      jako że XX8 są poza moim zasięgiem finansowym, to w tych bym sprawdził Flightplate’a jak się sprawdza (tj. S.F 1 nie fascynowały mnie w ogóle do czasu póki ich nie kupiłem, tak te wizualnie mnie nie powalają, lecz pewnie też będzie się starało sprawdzić).
      pierwsze superfly’e jakoś z opóźnieniem się w naszym kraju pojawiły – nie wiem czy to sceptycyzm sklepów, czy co, lecz może dwójki jakoś bliżej światowej premiery będą (choć ona jeszcze nie określona).

      Odpowiedz
  • MrOr3k

    16 czerwca 2013 at 00:36

    Flightplate taka odpowiedz na sprint frame adidasa i oby trzymał tak kostkę i stopę jak Adasiowy plastik a czytałem ze jest nawet lepszy przynajmniej w XX8 ale głównie była mowa o trzymaniu stopy trzymanie kostki ponoc nie jest rewelacyjne przez te dwa kawałki carbonu na kostce w porównaniu do sprin frame mam nadzieje ze w SF2 zastąpią to jednym kawałkiem na wzór sprin frame’a (który w Rosach 2.5 spowodował ze po 2 miesiącach po mocnym skręceniu kostki grałem bez stabilizatora i nic sobie nie zrobiłem a było wiele sytuacji w których kostkę mi uratował ten system a i kostkę skręciłem nie w Rosach żeby nie było) dla mnie najbardziej interesująca jest amortyzacja śródstopia niestety w stajni Adidasa boost jest jeszcze raczej nie osiągalny więc mimo mojej miłości do tej marki muszę poszukać czegoś co trochę pomoże mi w amortyzacji i jednak nowy system jest ponoć rewelacyjny. Mam nadzieje ze zdążę je kupić przed sezonem żeby rozegrać je na obozie no i pozostaje jedno marzenie aby wyszedł ze Sprint Frame jako stabilizacja stopy i kostki, Sprint Web jako materiał cholewki i Proplate Zoom Air jako amortyzacja taka hybryda . Marzenia marzeniami ale temu butowi do tego najbliżej. Co do premiery rumorsy sa takie ze lipiec-sierpień premiera ja licze na koniec lipca i wtedy w sierpniu w Polsce po 500 zł

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.