Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie… kradzież kolekcji kicksów.

Tym razem mniej miła kwestia – mianowicie jedna z osób została okradziona ze sporej części swojej kolekcji kicksów. Jak to bywa w naszym kraju, policja i prokuratura machają ręką na takie sprawy, więc w związku z tym zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Jeśli ktokolwiek z Was otrzymał ofertę okazjonalnego zakupu butów z listy, albo słyszał cokolwiek w tym temacie, niech koniecznie daje znać!

Wśród skradzionych skarbów znalazły się m.in.:
AJ IV White Cement
AJ V Raging Bull Pack (Separated)
AJ VII DMP
AJ IX Chicago
AJ XI Space Jam x2
AJ XI Cool Grey x2
AJ XII Flu Game
AJ XII Rising Sun
AJ XIII White Red
AJ XX3 White Black
AJ 2009 Hall of Fame
AJ Spiz’ike Infrared
AJ Spiz’ike Knicks
LeBron 7 Dunkman

Większość z nich w rozmiarze US 12, ale zdarzały się również 11.5 i 12.5. Jeśli ktoś miałby jakieś info to niech da cynk na bba-kc@wp.pl , na Facebooku też jest utworzone „wydarzenie” https://www.facebook.com/events/234432550029416/?ref=3 – im więcej osób się dowie, tym większe prawdopodobieństwo złapana sprawców!

61522_3928521750489_2140225239_n

There are 6 comments

 1. Mike40

  Dzięki rahu, myślałem że bez ebay’a się obędzie. Tak sobie pomyślałem że może na stronie utworzyć coś w rodzaju SPRZEDAM/ZAMIENIĘ coś jak dział z ogłoszeniami. Wiele osób poszukuje różnych modeli bucików a niektórzy z nas pozbywają się jakieś części kolekcji lub pojedyńczych modeli. Ja sam mam kilka na sprzedaż. Pozdrawiam

  1. c.

   są wieksze strony/fora z działami kupię/sprzedam – w tej płaszczyźnie i tak bym nie miał siły przebicia, a jedynie dołożył sobie obowiązków (administrowanie, walka aby nie było oszustów itp).

  1. c.

   bazując na własnym doświadczeniu 😉 to prawda jest taka – allegro / SHC to miejsca gdzie najłatwiej coś sprzedać – jak ostatnio wrzuciłem info na FB że chce sprzedać Hyperchaosy – zerowy odzew. stąd po prostu nie wróżę powodzenia takiemu działowi tutaj, gdzie odbiorców znacząco mniej 😉
   (plus aktualnie są prace nad rozwojem innych opcji 😉 ).

Dodaj komentarz