ON – Air Jordan XX8 “Blue Camo” dla szkół wspieranych przez Jordan Brand.

Jordan Brand nie zapomina o graczach z drużyn uniwersyteckich, dla których także są przygotowane odpowiednie wersje najnowszego modelu Jordanów – AJ XX8. W tym tygodniu gracze UNC Tar Heels, California Bears i Marquette Golden Eagles będą grać w niebiesko-czarnej wersji XX8, a Georgetown Hoyas w czarnej kolorystyce. Poniżej porcja zdjęć oraz wykaz meczy wspomnianych drużyn.

Wykaz meczy:

13 luty – UNC vs. Duke – Blue Camo

14 luty – California vs. UCLA – Blue Camo

15 luty – Georgetown vs. Cincinnati – Black/Electric Green

16 luty – Marquette vs. Pittsburgh – Blue Camo

 

2 komentarze

 • Zed

  7 listopada 2013 at 19:34

  Najdroższe kalosze w historii, a czy do kosza? tego nie wiem, niby zbierają pochlebne opinie(tylko kto z nas grał w nich?;>), chociażby za amortyzację, ale czy warte wydania aż 1299zł? mym nic nie znaczącym zdaniem NIE!
  Przy okazji: czy to prawda, że jeśli ktoś jest posiadaczem grubszej łydki nie da rady zapiąć tego kalosza do końca i że jedyna opcja do gry to wyłącznie w trybie z wywiniętą na zewnątrz ceratą?

  Odpowiedz
  • c.

   7 listopada 2013 at 21:27

   z czasem ich cena nieco stopniała i znaleźli się na nie chętni, że aż tak wiele w sklepach ich nie pozostało (dla nie cena za wysoka abym sobie sprawił, choć wydanie XX8 SE będzie kusić – za oceanem o 100$ tańsze…).
   generalnie zamek w butach zawsze jest kłopotliwy – osoby z masywniejszymi stopami/wyższym podbiciem zawsze mogą mieć kłopot aby wpasować się w buta i to jest prawda nie od dziś – więc nie zdziwi mnie fakt problemu z szerokimi łydkami.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.