No images found!
Try some other hashtag or username

ON – Air Jordan III Retro ’88 – Cena.

Tym razem news z tych mniej fajnych – buty drożeją – czy nam się to podoba czy nie, ale JB podnosi (znów) ceny i to nie tylko wymysł Nike Polska. Retro nadchodzących Air Jordan III z logo „Nike Air” na pięcie będzie kosztować 200$ (AJIII w ostatnich latach kosztowały 160$). Jak to się odbije na cenie na rodzimym rynku? U nas będą one kosztować nie mniej jak 679pln. Żeby było jeszcze ciekawiej – na wejść odgórny wymóg, że na retro Jordany nie dostaniemy zniżek…

2 komentarze

 • rahu

  11 stycznia 2013 at 08:53

  40 dolców za inny znaczek… kompletnie ich pogięło ale najgorsze w tym wszystkim że i tak pewnie zejdzie im to na pniu.Podejście JB nie dziwi w końcu to zwykła korporacja dążąca do jak najwyższych zysków dziwię że ludzie są takimi idiotami i wszystko biorą.Są granice…Polski retail jest pewny ?Zeszłoroczne Bredy kosztowały 185 $ co przełożyło się na polskie 679 zł ,III WC nie będą przypadkiem jeszcze droższe ?

  Odpowiedz
  • c.

   11 stycznia 2013 at 18:10

   Mała nieścisłość z mojej strony – 679pln będą kosztować AJIII „Fire Red”, a one retail mają bez zmian… czyli 160$ (póki co przynajmniej) – ale nie jest powiedziane że aj3’88 będą miały wyższy – AJ1 bulls i knics mają tąsamącenę w PL, na zachodzie 110 i 140$.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.