Warning: Illegal string offset 'username' in /home/butologia/domains/butologia.com/public_html/wp-content/plugins/instagram-slider-widget/includes/class-wis_instagram_slider.php on line 859
No images found!
Try some other hashtag or username

20 Projektów Które Zmieniły Grę – Air Zoom Huarache 2K4 (2004)

Po małej przerwie wracamy z prezentacją dwudziestu projektów które zapisały się w historii designu butów do gry – but na dziś – Air Zoom Huarache 2K4. Ideą tego modelu- jak to mówił projektant, Eric Avar- był poniekąd powrót do klasycznego designu butów koszykarskich, lecz we współczesny sposób. Po latach eksperymentów, tworzenia nowych technologii, materiałów (co niemal stało się normą że Nike co chwila wyskakuje z czymś nowym), skupiono się na swoistej prostocie buta, który ma spełniać swoją rolę na boisku (i zarazem przekonanie do tej idei klienta).

Po serii stosowania mini-Swoosha, odwróconego i wszelakich innych wariantów, postawiono na klasyczne umieszczenie go na boku buta, sporej wielkości, jak za dawnych lat. Dodatkowo, szkice modelu zdradzają nam fakt, że projektowano go z myślą o Kobe’ie Bryantcie, jako że by to czas kiedy przeszedł do Nike’a z Adidasa (Avar wspominał że o takim typie gracza myślał projektując buta), lecz ostatecznie po pewnym incydencie wypuszczono go pod szyldem Huarache i stał się nieoficjalnym modelem Bryanta.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.