No images found!
Try some other hashtag or username

NBA Feet – 24.III – 5.IV

Gilbert Arenas is back in business. W zeszłym sezonie zasłynął z specjalnych/niecodziennych par do gry – dodajmy że po jego ‚szatniowej aferze’ dotychczasowy sponsor – Adidas – rozwiązał z nim umowę, przez co Gilbbert miał wybór, albo samemu zaopatrywać się w buty, albo pobierać od sponsora ligi – wybrał opcję numer jeden rzecz jasna.

Na meczu z Oklahomą można było go podziwiać w Air Jordan IX w kolorystyce ‚University Blue/White’.

Gilbert Arenas // Air Jordan IX

J.R.Smith także raz po raz lubi w jakimś retro wystąpić – ostatnio wybór padł na Air Jordan X ‚Stealth’.

J.R.Smith // Air Jordan X 'Stealth'

Jordan Crawford zdecydował się na małą odmianę od Air Jordan VII wybierając inny model retro – Nike Air Max Uptempo 2.

Jordan Crawford // Nike Air Max Uptempo 2

Kahwi Leonard jest chyba najczęściej goszczącym w naszym zestawieniu rookie. Do barw San Antonio tym razem wybrał kolorystykę ‚Stealth’ Air Jordan XIV.

Kawhi Leonard // Air Jordan XIV 'Stealth'

Shannon Brown także ostatnimi czasy lubuje się w retro Jordanów – tym razem wybór padł na Air Jordan III ‚Black Cement’.

Shannon Brown // Air Jordan III 'Black Cement'

James Singleton, Lazar Hayward – będąc szczerym nie za wiele mówiły mi nazwiska tych osób, lecz tym razem to oni postawili na najpopularniejsze retro tego sezonu na parkietach NBA – Air Jordan XI ‚Concord’.

Lazar Hayward // James Singleton // Air Jordan XI 'Concord'

Nie wiemy czy Delonte West jest fanem Penny Hardaway’a, czy po prostu jego modele dobrze komponują mu się z barwami Mavs, lecz ostatnio mogliśmy go oglądać w Nike Air Flight One.

Delonte West // Nike Air Flight One

Joe Johnson także sporadycznie lubi odmianę od bieżących modeli, a będąc w teamie Jordana, ma ku temu jeszcze większą dostępność. Ostatnio zdecydował się na Jordan 6 Rings w barwach Atlanty (obstawiam że to jego PE) – jako że nie znalazło się ich zdjęcie, prezentowana jest kolorystyka olimpijska z 2008.

Joe Johnson // Jordan 6 Rings

Nowy klub, nowe barwy, nowe buty do rotacji. Monta Ellis nie zwalnia – ostatnio poza Air Jordan XII ‚Rising Sun’ do rotacji dodał Air Jordan XI ‚Bred’.

Monta Ellis // Air Jordan XI 'Bred' // Air Jordan XII 'Rising Sun'

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.