Warning: Illegal string offset 'username' in /home/butologia/domains/butologia.com/public_html/wp-content/plugins/instagram-slider-widget/includes/class-wis_instagram_slider.php on line 859
No images found!
Try some other hashtag or username

NBA Feet – 4.III – 11.III

Czy oglądanie Air Jordan XI ‚Concord’ w akcji może się kiedyś znudzić? Powątpiewamy 🙂 Poniżej kolejny przegląd tygodnia z cyklu NBA Feets.
Nie będziemy ukrywać – wersje hybrydowe butów nie należą do naszych ulubionych, lecz nie zwalnia to z wspomnienia o nich jak zawitają na parkietach. Solomon Jones wybrał model Jordanów 6-17-23 będący połączeniem modeli VI i XVII (czyli razem mamy 23).
Solomon Jones // Jordan 6-17-23

Model Air Max Uptempo 2 swą popularność (przynajmniej za oceanem…) zawdzięcza nie parkietom NBA, a NCAA, a dokładniej drużynie Duke Blue Devils. A.J. Price tej uczelni nie kończył, lecz nie przeszkadzało mu to aby zagrać w tym modelu.

A.J. Price // Nike Air Max Uptempo 2 Retro ‚ Duke’
Centrzy nie często pojawiają się na naszych przeglądach – tym bardziej cieszy oko widok Kendricka Perkinsa w AJX ‚Chicago’.
Kendrick Perkins // Air Jordan 10 Retro ‚ Chicago’
W szatny Worriors znów musiało być ciekawie gdy Nate znów grając w AJ X ‚Old Royal’ tym razem za współtowarzysza ‚butowego’ miał Davida Lee.
Nate Robinson // David Lee // Air Jordan X Retro ‚Old Royal’
Jordanowi Crawfordowi chyba bardzo przypadły do gusty AJ VII, gdyż po kolorystyce ‚Bordeaux’ teraz obrał kolorystykę ‚Cardinal’.
Jordan Crawford // Air Jordan 7 Retro ‚Cardinal’
Air Jordan V mimo kilku kolorystyk wypuszczonych w nie tak dawnym czasie nie cieszy się aż taką popularnością podczas gry, więc tym bardziej cieszy ich widok u Andray’a Blatche.
Andray Blatche // Air Jordan 5 Retro
Gerald Green ostatnimi czasy nie mógł znaleźć dla siebie miejsca w żadnym klubie NBA, lecz w minionym tygodniu zrobił w barwach Nets comeback w wielkim stylu – windmill jak za czasów oglądania Vince Cartera, do tego Air Jordan XI ‚Concord’ na nogach.
Gerald Green // Air Jordan 11 Retro ‚Concord’

Dwyane Wade pomimo posiadania swojej sygnowanej linii w Jordan Brand postanowił na odrobinę odmiany ubierając AJ XIV Retro.

Dwyane Wade // Air Jordan 14 Retro
W minionym tygodniu najciekawiej było na nogach C.J. Milesa – AJ XIII ‚Playoffs’, AJ XI ‚Space Jam’ – jest na czym oko zawiesić…
C.J. Miles //  Air Jordan XIII Retro  // Air Jordan XI Retro

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.