There are no publications in this account yet

NBA Feet – 20.II – 3.III

Poprzedni weekend zaowocował sporą ilością specjalnych kolorystyk bieżących modeli – czy w meczach ciągle udaje się wynaleźć interesującą parę?

Zaczniemy klasykiem – cóż to byłoby za zestawienie gdyby nie było w nim najpopularniejszego retro tego sezonu – Air Jordan XI ‚Concord’?

J.R. Smith // Dominic McGuire // Air Jordan XI Retro ‚Concord’

Monta Ellis i Nate Robinson umawiają się przed meczem na konkretną parę czy następuje zdziwienie w szatni że znów w tym samym modelu i kolorystyce będą grać?

Nate Robinson // Monta Ellis // Air Jordan X Retro ‚Old Royal’

Kawhi Leonard na początku sezonu widywany był w retro pierwszego modelu Pennego Hardaway’a – ostatnio wybrał hybrydę jego modelu – Zoom Rookie LWP w kolorystyce ‚Glow In The Dark’.

Kawhi Leonard // Nike Zoom Rokie LWP

DeJuanowi Blairowi nie było chyba dane jeszcze dane gościć w zestawieniu, tak jak Air Jordan IX za często także się nie pojawia

DeJuan Blair // Air Jordan IX Retro

Shannon Brown także po raz pierwszy u nas gości – na jego stopach mogliśmy oglądać Air Jordan 7 Retro w kolorystyce ‚Cardinal’.

Shannon Brown // Air Jordan VII Retro ‚Cardinal’

Wygląda na to, że Kevin Love tylko na All-Star Weekend założył buty swego obuwniczego sponsora ze wschodu – na meczach znów widywany jest w Nike Zoom Hyperfuse 2011 (no chyba że ma bardzo luźno określone warunki w kontrakcie).

Kevin Love / Ricky Rubio // Nike Zoom Hyperfuse 2011

Obuwie Spaldinga dopiero mają pojawić się na sklepowych półkach, lecz u Chrisa Singletona można było oglądać już kolejny model tej marki. Odświętnie Maro Chalmers także założył ich buty na mecz (a także miał je w konkursie rzutów za trzy podczas ASW) – jak wiemy w ostatnim czasie wybierał raczej buty zgoła innych producentów.

Chris Singleton // Mario Chalmers

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.