Warning: Illegal string offset 'username' in /home/butologia/domains/butologia.com/public_html/wp-content/plugins/instagram-slider-widget/includes/class-wis_instagram_slider.php on line 859
No images found!
Try some other hashtag or username

NBA Feet – 12.III – 23.III

Dzień Świętego Patryka i Kanadyjskich Sił Zbrojnych owocował w kilka specjalnych kolorystyk na daną okazję, lecz na parkietach NBA ilość wersji retro nie maleje!

Klasycznie zaczynamy od pokazania kto ostatnio grał w Air Jordan XI ‚Concord’ – tym razem upodobał sobie je Stephen Jackson któremu wraz ze zmianą barw klubowych mocno przypasowały do stroju.

Stephen Jackson // Air Jordan XI Retro 'Concord'

Adidas Top Ten 2000 w tym roku zawitają na półki sklepowe, lecz Iman Shumpert znów postanowił zagrać w swojej pomarańczowej kolorystyce.

Iman Shumpert // Adidas Top Ten 2000

Paul George co pewien okres robi odskocznię od Nike Zoom Kobe VII – tym razem wybrał Air Foamposite One ‚Electrolime’.

Paul George // Nike Air Foamposite One 'Electrolime'

Po game-winnerze w Air Jordan XIV Dwyane Wade kultywował grę w tym modelu, lecz na mecz wyjazdowy postawił na czarną kolorystykę.

Dwyane Wade // Air Jordan XIV Retro 'Last Shoot'

Nate Robinson na ten sezon nie wybiera nic poza którymś z retro Jordanów… przedpremierowo można było już go oglądać w Air Jordan X ‚Stealth’.

Nate Robinson // Air Jordan X Retro 'Stealth'

Nie wiemy czy lekka zwyżka formy Shannona Browna wynika z ogrania w Pheonix czy to moc płynąca z butów Jordana – jakby nie patrzeć on także ostatnimi czasy zaczął się w nich lubować.

Shannon Brown // Air Jordan VII Retro 'Bordeux' // Air Jordan XIV Retro 'Last Shoot'

Monta Ellis zmienił barwy klubowe, a wraz z nimi nowe pary do rotacji na mecze – oczywiście znów pozostając wiernym Jordan Brand.

Monta Ellis // Air Jordan XIII Retro 'Playoffs' // Air Jordan XIV Retro

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.