NBA Feet – 13.II – 19.II

Czy poza ‘Concordami’ i AJX coś jeszcze można interesującego na parkietach znaleźć? Można to sprawdzić na naszym cotygodniowym zestawieniu.

Paul George jak i Nate Robinson od początku sezonu pokazywali swoją sympatię do wersji retro klasycznych modeli. Tym razem obaj wybrali Air Jordan X ‘Old Royal’.
Nate Robinson // Paul George // Air Jordan X Retro ‘Old Royal’
Nie wiem czy ten but przestanie opuszczać nasze zestawienia… Air Jordan XI ‘Concord’ tym razem wylądował na stopach Jamesa Johnsona.
James Johnson // Air Jordan XI Retro ‘Concord’
O Foamposite One ‘Metallic Red’ nie tak dawno pisaliśmy w Obuwniczych Nowościach, teraz zagościły u Nicka Younga.
Nick Young // Nike Air Foamposite One ‘Metallic Red’
Mario Chalmers nie zwalnia tempa. Po rezygnacji z obuwia Spaldinga, regularnie występuje w Air Jordanach, tym razem wybrał AJ XVIII z CountDown Packu.
Mario Chalmers // Air Jordan XVIII Retro
O parze Air Jordan XIII PE Quentina Richardsona było już tutaj wspominane jak swoją biało-niebieską kolorystykę ubrał, teraz wybrał tą drugą – czarno-niebieską.
Quentin Richardson // Air Jordan XIII PE
Joe Johnson także ubrał swoją Players Exclusive Air Jordan XII w kolorystyce zdominowanej przez czerń, lecz chyba nie do końca tego dnia mu leżały gdyż w drugiej połowie meczu zdecydował się na model Flight-The-Power.
Joe Johnson // Air Jordan XII PE // Jordan Flight-The-Power
A.J. Price także zdecydował się na Air Jordan XII, lecz u niego mogliśmy oglądać kolorystykę ‘Rising Sun’.
A.J. Price // Air Jordan 12 Retro

5 komentarzy

 • c.

  21 lutego 2012 at 10:06

  LeBrony 9 nie mają poduszki Air Max na całej długości tylko w pięcie – na przedzie poduszka Zoom Air 😉
  To że but się wygina/wyciąga podczas gry to raczej normalna kwestia (wystarczy spojrzeć na zdjęcie Mario Chamlersa w AJXVIII). samemu nie zawsze się to czuje że aż taki to ma charakter, dopiero zdjęcia to ukazują 😉

  Odpowiedz
 • c.

  21 lutego 2012 at 13:55

  AM360 był jak wspomniałeś w LeBronach 7 jak i 8 v.1 i v.2 (8PS miały ten sam zestaw co 9). Air Max ma to do siebie że nie zapewnia takiego czucia parkietu jak choćby Zoom Air. Opinie na temat ostatnich modeli LeBrona są podzielone – dla niektórych świetne, dla innych dobre, ale nie powalają na kolana.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.