• Wycigajc tkoszulk z szafy z wiadomo jakim nazwiskiem na plecach
  • Dawno nic na IG nie wrzucaem postaram si odrobin nadrobi
  • AirMaxDay2019 Ju bez wchodzenia w dyskusj jak to Nike wykreowa
  • Ostatnimi czasy znaczco mniej wrzucam zdj na Instagram Powd bardzo
  • To zdjcie miaem wrzuci jako bliej pocztku roku ale jako
  • Z cyklu longtimenosee  bokserki Jak najdzie mnie ochota na
  • Wizualnie bardziej podobay mi si PG1 od PG2 lecz to
  • Ja i Jsy w skrcie najatwiej okreli to skomplikowane
  • Ostatnio byo ciszej w kwestii tego co si zakupio
  • Zrobiem sobie dusz przerw o wrzucania czegokolwiek na Instagram Po
air-jordan-2012-year-of-the-dragon-61

ON – obuwnicze nowości #2

Dziś przybliżymy się ponownie packowi „Year Of The Dragon” lecz nie zabraknie innych nowości.
Na pierwszy ogień idzie nowy model Derricka Rose’a – jak co roku w połowie sezonu jest wypuszczanie ‚uaktualnienie’ bieżącego modelu. Fakt faktem w adiZero Rose 2.0 w trakcie sezonu za wiele się nie nagrał, lecz już przygotowany jest adiZero Rose 2.5 który cechuje wyższa sylwetka w przeciwieństwie do 2.0 które raczej zaliczały się do niskich butów.
adidas adiZero Rose 2.5
To nie koniec kwestii butów Rose’a – są już pierwsze zdjęcia jego buta przygotowanego specjalnie na All-Star Game w tym roku – w tym roku postawiono na kolor pomarańczowy (w zeszłym roku grał w adiZero Rose całych żółtych).
adidas adiZero Rose 2.5 All-Star Game
Pozostając przy ASG’12 – w zeszłym tygodniu były Zoom Kobe VII, w tym pokazane są Lebrony 9 w kolorystyce również nawiązującej do ‚Big Bang’.
Nike LeBron 9
Total Orange/Metallic Silver-Team Orange-Mint Candy   #520811-800
Prawdziwi mężczyźni noszą róż – ale w szczytnym celu. Specjalny pack od Jordan Brand przygotowany dla drużnym uniwersytecki North Carolina, Georgetown, Marquette i California w którego skład wchodzą – Jordan CP3.V, Air Jordan 8.0 i Jordan Play In These II. Celem akcji jest wspieranie walki z rakiem.
Jordan CP3.V // Jordan Play In These II // Air Jordan 8.0
Pojawiło się więcej zdjęć packu ‚Year Of The Dragon’ – możemy w pełnej okazałości podziwiać co znajdziemy w wielkim pudle z butem Air Jordan 2012. Tegoroczny model postawił na sporą możliwość kombinacji, bo możemy wybierać miedzy niższą/wyższą cholewką buta wewnętrznego oraz trzema wkładkami z amortyzacją. Co każda z nich zawiera? Zielona – ‚Fly Around’ – poduszkę Zoom Air w pięcie. Niebieska – ‚Fly Over’ – system Air w pięcie oraz przegubowy Zoom Air na przedzie. Ostatnia pomarańczowa – ‚Fly Through’ – system Air na całej długości. Cena za cały zestaw – 223$.
Air Jordan 2012 ‚Year Of The Dragon’
Są zdjęcia także pozostałych par, ale skupy się na ich opakowaniach – tj. pudełko od Zoom KD IV oraz Air Force 1 Supreme poza specjalną grafiką raczej niczym specjalnym się nie wyróżnia, tak kształt Zoom Kobe VII robi wrażenie, lecz to specjalna edycja pudełka na AF1 i Destroyer Jacket wygrywa wszelakie zestawienia. Drewniane pudełko, ornament na wierzchu, złote wykończenia od środka – trudno przejść obojętnie, lecz w ten sposób pakowane będą dostępne tylko u nielicznych chińskich przedstawicieli Nike’a.
Teraz trochę o nadchodzących wznowieniach. Za tydzień ukazuje się wznowienie modelu Air Jordan X w klasycznej kolorystyce ‚Chicago’.
Air Jordan X ‚Chicago’
White/Varsity Red-Black  #310805-100  premiera – 1/21/2012
Air Foamposite One mimo swych lat, jest jednym z bardziej rozpoznawalnych jak i pożądanych modeli. Tym razem ukaże się w kolorystce bazującej na żółtym kolorze.
Nike Air Foamposite One
Electrolime/Electrolime-Black  #314996-330  premiera – 03/17/12  $220
Jak było napomknięte przy ostatnim przeglądzie parkietów NBA, Nike Zoom Air Huarache 2K4 w tym roku doczekało się wznowienia produkcji i są już zdjęcia pierwszej kolorystyki która zawita na półki sklepowe.
Nike Zoom Air Huarache 2K4

3 komentarze

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.