There are no publications in this account yet

NBA Feet – 8.I – 14.I

Co łączy Andre Iguodala’e, Rudy Gay’a i Rajon Rondo? Jeśli jesteście ciekawi – sprawdźcie poniższy przegląd tygodnia w czym było grane ostatnimi czasy.Na początek – rok temu obeszła świat informacja że Steve Nash jako kolejny zawodnik opuszcza Nike’a na rzecz chińskiego producenta – tym razem padło na firmę Luyou. Prawda jest taka że jest on bardziej twarzą reklamową/ambasadorem marki niżeli osobą promującą produkt na własnych nogach – u Nasha ciągle widać buty ze Swooshem z boku – w tym sezonie widywany jest w Hyperfuse 2011 Low.

Steve Nash // Nike Hyperfuse 2011 LowRon Artest Metta World Peace dla nie jednej firmy w życiu grał. Od zeszłego sezonu związany jest z marką Ball’N u której ma własny model – na ten sezon nic się nie zmieniło, ciągle ten sam but.

Metta World Peace // Ball’N Lay UpNike Shox BB Pro jest ‚młodszym bratem’ słynnego Shox BB4 – butem nieco zmienionym wizualnie, bazującym na tej samej podeszwie, który ciągle jest dostępny za pośrednictwem NikeID. Przyznam że obie pary – Jasona Maxiella i Trevor Booker wyglądają ciekawie w tych kolorach. 

Trevor Booker // Jason Maxiell // Nike Shox BB ProTayshaun Prince jest graczem ciągle wiernym technologii Shox – Nike Shox Vision jest modelem który wyszedł w 2009, lecz Prince ciągle jest widywany w swoich PE tego modelu.

Tayshaun Prince // Nike Shox VisionZbliżona sytuacja jest z Toney Douglas,  któremu jak widać także mocno podpasował model Adidasa – TS Supernatural Creator.

Toney Douglas // Adidas TS Supernatural CreatorNo dobra, czas na rozwinięcie tematu ze wstępu – co łączy trzech wspomnianych panów? Otóż wiosną Nike wypuszcza nowy model – Zoom Hyperenforcer (trochę dużo tych ‚Hyper’ w nazwie się robi?), w którym można już oglądać wspomniane osoby.

Andre Igoudala // Rudy Gay // Rajon Rondo // Nike Zoom HyperenforcerJordan Crawford postanowił dać odpocząć swoim Air Jordan VII Bordeaux i tym razem postawił na model Air Jordan II Retro QF w kolorystyce ‚Varsity Red / Black’.

Jordan Crawford // Air Jordan II Retro QFAir Jordan 3 Retro ‚Black Cement’ były w zeszłym tygodniu. XIII ‚Playoffs’ także – z racji faktu że są to wizualnie bardzo dobre modele to zawsze miło o nich wspomnieć, szczególnie jak trafiły się na jednym zdjęciu u Von Wafera i Nate’a Robnisona.

Von Waffer // Nate Robinson // Air Jordan II Retro // Air Jordan XIII RetroA na koniec Ray Allen znów przypomniał o swoim PE Air Jordan XIII – no cóż, nie każdy może się pochwalić swoim imieniem na języku Jordanów…

Ray Allen // Air Jordan XIII PE

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.