NBA Feet – 22.I – 28.I

Czas na cotygodniowy przegląd parkietów – znów nowe pozycje, jak i osoby które chyba nie chcą opuszczać naszych zestawień!
Derrick Rose chyba nie wytrzymał do All-Star Game z grą w swoim ‘poprawionym’ drugim modelu – już teraz mogliśmy podziwiać go w adiZero Rose 2.5.
Derrick Rose // Adidas adiRose 2.5
Siódmy model LeBrona w wersji Post Season na polskiem rynku uszedł mimo uszu (Lebron VII bazowały w pełni na systemie Air Max, tak wersja PS na Zoom Air), lecz Mo Williams wybrał je na niedawny mecz.
Mo Williams // Nike Lebron VII PS
Także Nick Young wybrał model jeden z wcześniejszych modeli Kobego Bryanta – a dokładniej Zoom Kobe IV w kolorystyce ‘USC’.
Nick Young // Nike Zoom Kobe IV
Crazy 8 Adidasa okazuje się dość lubianym modelem w tym sezonie (zapewne fakt reedycji sprzyja temu) – tym  razem Iman Shumpert chwycił za nową kolorystykę tego klasyka.
Iman Shumpert // Adidas Crazy 8
Earl Clark postanowił zmierzyć się z legendą – jako gracz Orlando ubrał rozsławione Air Foamposite One w kolorystyce ‘Dark Neon Royal’ stworzone dla Pennego Hardaway’a 15 lat temu gdy ten biegał w koszulce Magic.
Earl Clark // Nike Air Foamposite One
Air Jordan III Retro dość regularnie u nas gości – tym razem Mike Bibby zdecydował się na kolorystykę ‘Black Flip’ w której ostatnio grywa.
Mike Bibby // Air Jordan III Retro ‘Black Flip’
Monty Ellisa chyba nie może zabraknąć w zestawieniach… ostatnio mogliśmy go oglądać w Air Jordan XII ‘Rising Sun’.
Monta Ellis // Air Jordan XII Retro ‘Rising Sun’
Czyżby Nate Robinson i Monta Ellis przed meczem umawiali się w czym dziś grają, czy to zbieg okoliczności? Możemy się tylko domyślać, lecz na mecz z Memphis obaj ubrali Air Jordan XIII Retro ‘Playoffs’.
Monta Ellis // Nate Robinson // Air Jordan XII Retro ‘Playoffs’
Mario Chalmers chyba także posiada nie małe zaplecze Jordanów – w tym tygodniu wybór padł na AJ XI ‘Concord’ oraz AJ XIX z Countdown Packu.
Mario Chalmers // Air Jordan XIX Retro // Air Jordan XI Retro
Zdjęcie może niefortunne, lecz Rip Hamilton jako pierwszy w tym sezonie pojawił się na parkietach w Air Jordan IV ‘White Cement’.
Rip Hamilton // Air Jordan IV Retro ‘White Cement’

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.