NBA Feet – 15.I – 21.I

Kolejny tydzień za nami, znów na parkietach pojawiło się sporo ciekawych par, kilka Players Exclusive, jest na czym oko zawiesić!
Air Jodan XI jest stałą pozycją na naszym przeglądzie – w tygodniu było przysłowiowe ‚do wyboru do koloru’. Monta Ellis wybrał tym razem kolorystykę „Space Jam”, Jared Jeffries postawił na „Concordy” a DeJuan Blair „Cool Grey’e”.
Monta Ellis // AJXI ‚Space Jam’ // Jared Jeffries AJXI ‚Concord’ // DeJuan Blair // AJXI ‚Cool Grey’
Skoro już o panu Ellsie była mowa to i pozostańmy przy nim – on jak i Tyrus Thomas, byli widziani w Air Jordan 13 w kolorystyce ‚Flint’.
Monta Ellis // Tyrus Thomas // Air Jordan XIII Retro ‚Flint’
Quentin Richardson jest jedną z osób należących do Jordan Team – a jakie są tego przywileje? Może się m.in. pochwalić Air Jordan 13 w kolorystyce barw klubowych. Poniżej na mecze domowe.
Quentin Richardson // Air Jordan XIII PE
17 stycznia jest dniem Martina Luthera Kinga – przy tej okazji Ray Allen miał specjalne Air Jordan 12 w kolorystyce czarno-żółto/złotej -widać w nich podobieństwo do PE Gary Peytona (które są okazane poniżej po prawej).
Ray Allen // Air Jordan XII PE
Jordanowi Crawfordowi musiał bardzo przypaść do gustu model Air Jordan VII – tym razem występował w kolorystyce ‚Cardinal’
Jordan Crawford // Air Jordan VII Retro ‚Cardinal’
Courtney Lee także nie pierwszy raz gości w zestawieniu – tym razem upodobał sobie ledwo co ponownie wydane Air Jordan X w kolorytyce ‚Chicago’.
Courtney Lee // Air Jordan X Retro ‚Chicago’
W 2008 roku wychodziły Countdown Pack’i – dwupak dwóch par butów gdzie suma modeli dawała 23 (1+22; 10+13 itp.). Mario Chalmers chyba w nie jeden zestaw się zaopatrzył, gdyż grał zarówno w Air Jordan II oraz Air Jordan XVII z tych wydań.
Mario Chalmers // Air Jordan XVII Retro // Air Jordan II Retro
Nate Robinson po grze w Jordanach chwycił za inny model gwiazdy sprzed lat – mianowicie Air Max2 CB 94 Charlesa Barkley’a.
Nate Robinson // Nike Air Max2 CB 94
Z okazji urodzin Penny Hardaway’a, około pół roku temeu,  została wypuszczona specjalna kolorystyka jednego z jego modeli – Air Penny III, w którym mozna oglądać Delonte Westa.
Delonte West // Nike Air Penny III ‚Ripstop’

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.